Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek túlreagálom?

Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kopaszodom, és ha megyek az utcán vagy idegen emberekkel találkozom, csak arra tudok gondolni, hogy emiatt megbámulnak, kinevetnek, kigúnyolnak, komoly következtetéseket vonnak le rólam stb. Levágni meg nem nagyon szeretném különböző okokból.

Szerintetek túlreagálom ezt a hiányosságom ?

17/f



2014. máj. 10. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem két ismerősöm (köztük a párom is) fiatalon kopaszodó fajta. Családon belül megy a vicceskedés náluk, de az sem komolyan.

A környezet pedig nem is törődik azzal, hogy milyen a fejük.


De ha nagyon nem hagy nyugodni a gondolat, pörögjön át az agyadon a következő pár sor:

"Ismerem őket? Nem.

Ők ismernek engem? Nem.

Akkor meg miért is zavar, ha soha többé nem is látom és ők sem látnak engem?"

2014. máj. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. De ez például iskolában is előfordul, ahol elég gyakran látom ugyanazokat az idegeneket.
2014. máj. 10. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem túl nagy jelentőséget tulajdonítasz ennek, ami persze valahol érthető. De hidd el, csak Te látod a változást, mert figyeled. Azok akik nap mint nap látnak téged, mindig ugyanolyannak tartanak. Esetleg arra figyelnének föl, ha holnap teljesen kopaszan mennél be.


Szerintem ne aggódj e-miatt. Pasiként ez nem tragédia, ha nem annak éled meg. Vedd be azt a bizonyos lesz..rom tablettát, aztán hajrá, hadd hulljon.

Azon kár aggódni, amin nem tudunk változtatni.

2014. máj. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyre több a kopasz férfi, egyre fiatalabbak, eléggé megszokott már, de 17 évesen szerintem még túl korai. Menj el a háziorvoshoz, kellene egy vérkép, ki kell vizsgáltatni, hogy nincs-e valamilyen szervi oka, nincs-e valamilyen gyulladás a szervezetedben, pl, egy rossz fog.

Ha minden rendben van, akkor ne foglalkozz vele, senki nem fog kinevetni.

2014. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs különösebb bajom, jelenleg is próbálom kezelni. De nagyon zavar sajnos.
2014. máj. 10. 13:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Hajgyógyásszal is megnézetheted.
2014. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!