Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Innentől hogyan viszonyuljak...

Innentől hogyan viszonyuljak hozzá? Csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

(sajnálom ha rossz kategória, de nem találtam)

Szóval, tegnap volt a szülinapom, néhány barátnőmet összehívtam egy ilyen kis dumcsizós estére, és ketten nem jöttek mert, különböző indokokkal, és később kiderült hogy csak nem akartak eljönni, már ez is egy kicsit szarul esett, mert ők tényleg olyan barátnők akiket a legjobbak közé emeltem volna ha megkülönböztetném a barátnőimet. És úgy voltam vele hogy oké, tanultam belőle, hogy máskor nem hívom őket (máskor is lemondtak mindent, ugyanezekkel az indokokkal). Ez a kis összejövetel egy nappal a szülinapom előtt volt. És tegap mikor tényleg a szülinapom volt, még olyanok is felköszöntöttek akiket csak látásból ismerek, de ők még egy "boldogot" sem tudtak hozzám vágni, és ez már tényleg rosszul esett, hogy én nagyon jó barátnőknek hittem őket, közbe a nagyobbnál is nagyobb ívből szarnak a fejemre... Most vagy én reagálom túl vagy nem tudom. Szerintetek?


2014. máj. 7. 20:37
 1/6 k.mefisto1 válasza:
Szerintem nem reagálod túl :) tedd fel magadba a kérdést: ezek a legjobb barátaim? De azért adj nekik esélyt lehet h csak rossz napjuk volt
2014. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem volt rossz napjuk, folyamatosan ontották közösségire a képeket meg a buli képeket stbstb...
2014. máj. 7. 20:44
 3/6 k.mefisto1 válasza:
Akkor...szerintem szakítsatok batátilag....de engedd h visszanyerjék legalábbis én ezt gondolom 13/f :3
2014. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
van tartsd közel a barátaid de még közelebb az ellenséged elven maradj jóba velük de ha valamit kérnek, valahova hívnak stb. mondj nemet és ha megkérdezik hogy miért nem mész akkor mond meg nekik hogy ők se voltak hajlandóak elmenni mikor te szereted volna
2014. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akik tényleg a barátaid azok gondolnak rád szülinapod,névnapod alkalmából.

Az meg,hogy lemondták bármi miatt lehetett,de hogy utólag sem köszöntöttek fel az viszont eléggé bunkó dolog.Hiába nem nagy dolog(legalábbis 22 évesen nekem nem nagy dolog) egy szülinap,jól esik ha az emberre gondolnak.Főleg a barátai.


Innentől szerintem tarts meg egy pár lépés távolságot.Ha hívnak mond hogy mész,aztán mond le, "közbe jött vmi" cím szóval.


Nekem volt,hogy csináltam bulit(áltiban) jó részt osztálytársakat hívtam,de volt pár barát is.És az egyik lánynak közbe jött vmi és nagyon sajnálta a dolgot,ajándékot is vett és másnap felköszöntött amiért nem tudott ott lenni pedig nem is voltunk barátnők,csak simán osztálytársak.

Szóval vhol a tisztelettel is össze köthető ez a dolog nem csak azzal,hogy barát vagy sem.


Sajnos ide süllyed a mai fiatalság nem tisztelik a másikat.Kihasználják :/

2014. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 k.mefisto1 válasza:
Tisztelet a kivételnek!
2014. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!