Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túlreagálom, vagy szerintetek...

Túlreagálom, vagy szerintetek is érthetően viselkedtem? (hosszú)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt. Van egy osztálytársam akit évek óta ismerek, jó barátom. Egyik nap én később végeztem a suliban, mint az osztálytársam és barátnőm, ezért mondtam neki, hogy menjen fel addig a barátomhoz és várjon meg nála aztán mikor végzek találkozhatunk. Ez így is lett. Egy idő után a barátom kezdett furcsa lenni. Régen mindig korán lefeküdt aludni, most pedig hajnalokig fent volt, még ágyból is telefonról beszélgetett valakivel (facebook). Aztan hosszas kérdezősködés után kiderült, hogy a barátomnak tetszik a barátnőm. Olyanokat mondott, hogy reméli, hogy mi szakítunk és neki akkor lesz esélye, direkt próbált minket összeugrasztani (amit én elmondtam neki nagyon bizalmasan, rögtön visszaadta a barátnőmnek, amit a barátnőm elmondott neki visszaadta nekem). Mikor összevesztünk a barátnőmmel nekem azt irkálta, hogy lépjek túl rajta, ő azt látja már a lány nem szeret engem csak kihasznál. Ugyanebben az időben a barátnőmnek azt irkálta, hogyha tényleg szakítunk akkor ő ott van neki számíthat rá.

Teltek a napok, megbeszéltem a barátommal, hogy én megbocsájtok neki, hagyjuk egymást békén és kész, de nagyon szépen megkérem, hogy hagyja békén a barátnőmet, ne írkáljon neki. Két hétre rá a barátnőmnek üzenete jött a telefonján. Meg akartam nézni, hogy ki az, de nem akartam elolvasni, csak ugye a villogó telefon egy sötét szobában elég idegesítő. A barátnőm erre nagyon ideges lett, hogy miért akarok én kutakodni utána. Egy jó pár napja már titkolózott, de mikor rákérdeztem, hogy van-e amit rejteget azt mondta nincs. Este rákérdeztem, hogy van olyan ember, aki szerinte engem zavarna, ha beszélgetnének? Ekkor bevallotta hogy igen, a srác megint irkál neki. Én nagyon kiborultam ezek után. Képes volt megbocsátani a barátomnak, mondtam hogy felejtsük el, ő még hálálkodott is, hogy nem tudja miért vagyok ilyen megértő vele, köszöni szépen. Szakítottunk a barátnőmmel. Ő azt mondja, csak birtokolni akarom.


Nektek mi a véleményetek?



2014. máj. 8. 16:24
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem az ilyen "embert" ne nevezz barátnak. És jogosan háborodtál fel, a helyedbe biztos megferdítettem volna a gerincét.
2014. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nyíltan nyomul a barátnődre, és még a megbeszélt felejtés után is csinálja.Nem reagáltad túl.Pontosan úgy cselekedtél ahogy kellett.Én biztosan kiütöttem volna valamelyiket.Ezt az embert meg ne nevezd barátodnak.
2014. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ez a "barátod" egy utolsó senkiházi, már bocs, teljesen jogos a kiakadás, tuti levertem volna neki 1-2-t
2014. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na ezért nincs barátnőm. Totálisan át tudom érezni a helyzetedet, helyesen cselekedtél és örülj annak, hogy még időben vége lett a kapcsolatnak. Talán nem csalt meg a "barátoddal" a leány...
2014. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerinem a baratod egy szarkavaro, es a lanynak jobban bejott vegul mint te magad. Nem tudom jobban nez- e ki nalad, de manipulalni azt jol tud.


En tuti nem allnek szoba vele ezek utan... :S de a lannyal sem!!

2014. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Raadasul aki birtokolni akar, az nem bizik meg egy "baratban" hogy a noje nala varja meg... de tenyleg
2014. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm a válaszokat. Egyáltalán nem néz ki jobban. Azt tudom, hogy a barátnőm tényleg szeret(ett?), és sosem csalt volna meg a sráccal. Ebben az egyben biztos vagyok.
2014. máj. 8. 20:18
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég durván tolja a "barátod"... A (volt) barátnőd is érdekes, mert nem koptatta le a srácot, hanem leállt vele dumcsizni, titkolózott, pedig tudta, hogy nyomul rá... Nem reagáltad túl, ez a birtoklós duma meg elég gyenge. Most úgy érzed elárultak, hátba döftek, de jól jártál, az embernek nincs szüksége ilyen sunyulós társakra...
2014. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!