Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha gyűlölnek az...

Mit tegyek, ha gyűlölnek az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Tudtommal nem csináltam semmi rosszat, szerintem csak annyi a "bűnöm", hogy év elején tetszett egy gyerek az osztályból és a többiek ezt megtudták és szivattak vele. És azóta én vagyok az osztály céltáblája, mindig kibeszélnek amiatt, hogy elég ronda vagyok, amikor felelsz vagy merszeznek, olyanokat mondanak a másiknak, hogy fogják meg a seggem vagy a mellem, vagy mondjanak valami hülyeséget, aztán azon röhögnek, hogy milyen undorító volt...Ofőin is, amikor beszélünk pl. az osztálykirándulásról, mások kérdeznek valamit és meghallgatják a kérdését, én meg ha kérdezek valamit, elkezdenek beszélni, meg húzzák a szájukat, amiért megszólaltam. Ja és volt olyan is, hogy a sulinkban matekverseny volt, amire én is mentem és amikor kiírták, ki hanyadik lett, felsorolta az osztályfőnök azokat, akik mentek a versenyre az osztályból és hogy hanyadikok lettek és rajtam kívül volt 3 fiú, közülük 2-nél jobb helyezést értem is el, mégis, amikor őket mondta a tanár, megtapsolták, amikor meg engem, senki meg se szólalt...aztán ezen röhögtek, hogy hogy beégtem, mert senki nem tapsolt meg...Valamint akkor is végig röhögnek, amikor a tanár engem hív ki a táblához.

Van kb 4-5 ember az osztályból, akivel jóba vagyok, de a többiek teljes szívükből gyűlölnek, ott rúgnak belém, ahol csak lehet, pedig tényleg nem emlékszem, hogy bármikor is megbántottam volna őket...létezik, hogy komolyan csak emiatt utálnak ennyire, mert év elején tetszett az a srác?? Vagy mert ronda vagyok? Vagy miért? Unom már, hogy ennyire egyedül vagyok a problémámmal, akárkinek beszélek róla, azt mondják, változzak meg, de hogy, amikor azt se tudom, min kéne változtatnom, szerintem alapvetően kedves vagyok másokkal és vicces is vagyok általában, igaz, kicsit visszahúzódótt vagyok és nehezebben nyílok meg, de ez meg olyan dolog, amin nem tudok változtatni, ilyen dolgok után meg tényleg ne várják, hogy megnyíljak előttük...Ha meg nem is akarnak velem barátkozni, akkor miért nem tudnak egyszerűen csak békénhagyni? Mit kellene csinálnom?


2014. máj. 10. 16:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként 16 éves lány vagyok és 9.-esek vagyunk
2014. máj. 10. 16:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kialakult ez a rendszer, akkor nehéz lesz rajta változtatni. Egyszerűen megszokták hogy lehet röhögni rajtad.
2014. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem :/
2014. máj. 10. 18:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva fogalmam sincs hogy tudnál ebből kitörni, esetleg ha összebarátkozol egy-két osztálytársaddal.
2014. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mas suli ahol nem ismer senki...
2014. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem válthatok iskolát :/
2014. máj. 10. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!