Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sose lesz barátnőm?

Sose lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

üdv! 19F vok. ennek több oka is van..... anyám alkolista,a házunk szinte romokban főleg a fürdőszoba ahol már a csempe lehullott félig :(

a nappali közepén van egy asztal na azon apám és anyám ruhái vannak

,többször elpakoltam már de anyám mindig szétgorja a szekrényéből......

az ágya mellett állandóan kaja maradékok vannak........

egyszerűen nem bírom ezt csak én takaritok a qrva házban..... tiszta mocsok minden a tükör az ablakok ,nem tudok mit csínálni......



2014. máj. 11. 08:15
 1/4 anonim válasza:
Költözz el egy bérházba és lakj ott. Aztán a többi jön magától. De előtte találj valami munkát amire felvesznek.
2014. máj. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
77%
Ettől miért ne lehetne barátnőd? Nem értem. Jó, nem viheted haza, értem. De akkor olyan lányt keress, aki albérletben lakik. Nekem is volt ilyen barátnőm. Csomószor voltam nála, ő nálunk csak keveset. Ne a házadért, ne a pénzedért szeresen a csaj...
2014. máj. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát van saját szobád?

Nálatok nem alkalmas neki a fürdés, ezt megmondod, és megoldjátok máshogy. a többi dolog nem akadály, ha jól vettem ki.

2014. máj. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

lehet fürődni víz van minden csak a ház régi és a csempék leestek anno na meg ott is tele van szennyessel


szégyelem kicsit, az amúgy is milyen már én mennék hozzájum ő meg nem jöhet hozzánk anyám véget se nagyon akarom mert ha piál mindenek lehordaná öt..... a szülei és biztos meg akarnák ismerni az én sz. met, ezt se akarom..

Minden nap látom őt és lejátszódik minden lehetőség a fejemben....

csak látásból ismerem (2éve ) egy szót se beszéltem vele de mindig rám pillant néha ...

senkije nem volt még pont mint nekem .én egy kissé nehezen ismerkedő srác vagyok....

2014. máj. 11. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!