Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem utáljátok, amikor...

Ti nem utáljátok, amikor valami olyan jön divatba, amit ti már régóta ismertek és szerettek?

Figyelt kérdés

Pl. Lana Del Rey zenéje nagyon divatos, mainstream lett, így már számomra elveszett a hatása.

Vagy így vagyok a vintage stílussal, imádkozom, hogy ne jöjjön divatba az 50-es évek divatja vagy a pin-up stílus, mert már a gondolatától is rosszul vagyok, hogy a korábbi swagyolok azokat a göncöket akasztják magukra, amik most engem egyedivé tesznek(vagy legalábbis kicsit kitűnök a tömegből, bár nem ez a célom, egyszerűen ez a stílusom)


2014. máj. 12. 22:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
GYŰLÖLÖM
2014. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te olyan tipikus hipster vagy :D
2014. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én anno így voltam a Punnanyval. Amikor még az első albumuk volt, hallgattam, mint pécsi undergroundot, aztán rá néhány évre mindenki ismerte, de rengetegen csak az új számokat. :D Azt sem tudták, mi az a Körkorkép.
2014. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

De, utálom!


Volt több zene pl Don Omar- Danza kudoro,Alexandra Stan -Saxobeat száma. Én már 1 éve hallgattam amikor elkezdték játszani a rádiókban,kirakni facre,hogy milyen jó zenék.Erre mindenki mutatja,meg berakta állandóan kicsit untam,hogy egy éve ismertem a zenéket,szinte már meg is untam őket,erre meg akkor lett népszerű.De sok zenével volt ez amúgy.Meg sok külföldi rádiót hallgatok és ott a legújabbak mennek,amik még nem játszanak itt M.O-n.

2014. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát ezt én is utálnám, de az én zenéim sose lesznek divat zenék, mivel pont ez a lényegük.
2014. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én is találtam már olyan előadókat, akiknek a zenéje tetszik, és szerencsére kicsi a rajongótáboruk. :) Nem tudom miért lehet ez, de én nem szeretem, ha a csapból is az a zene folyik, amit én hallgatok.
2014. máj. 12. 22:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem. Szerencsére ennél van sokkal nagyobb problémám az életben.
2014. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen leszarom, hogy ki mit hallgat, mit húz magára, talán éppen emiatt van az, hogy szinte minden stílusból öltözködöm és gyakorlatilag mindenféle zenéből van kedvencem techno-tól a metálig, az se érdekel ha egy zene 20 éves és az se ha éppen top sláger, csak nekem tetsszen, nincs kedvem senkinek megfelelni.
2014. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc zenéim közé tartozik a Radiohead és a Muse. Én ezeket már akkor ismertem, amikor a mai kis tinik még pelenkába szartak. Amióta viszont bejött ez a Twilight őrület és a 2 zenekartól is választottak a filmbe számot, azóta hirtelen minden kis porbafingó 14-20 éves nagy Muser lett. Headshot :)
2014. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én így vagyok Mr. Busta -val akit még azért mindig hallgatok, de már jelentősen lehúzza az, hogy divat lett bizonyos körben. De sokak Essemm -el vannak így vagy a Hősökkel (most csak a rapszakmában írok), szóval elég sokan utálják...
2014. máj. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!