Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan fiút, aki...

Ismertek olyan fiút, aki szerencsétlen volt, de megváltozott? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tehat, hogy nem volt nepszeru, nem voltak baratai, csendes, felenk, visszahuzodo volt, szarul nezett ki, eletunt, eletkeptelen volt, de megvaltozott olyan ertelemben hogy jol, helyesen nez ki, vannak baratai, nepszeru, kozvetlen, elettel es energiaval teli, tehat ra sem lehet ismerni. Nos ismertek ilyet?

Mert en megszeretnek valtozni, kivancsi vagyok kinek sikerult mar.

Koszonom!


2014. márc. 25. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen a dolog, hosszú időt vesz igénybe, rá kell szánnod pár évet. Én az utam felénél járok kb., kezdek jól kinézni, fogytam egy csomót, közvetlenebb lettem, jobban bele merek vágni dolgokba, stb.
2014. márc. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

ez az egész csak rajtad múlik!!! sajnos ha már te is felismered hogy ez probléma számodra, akkor most egy mélyponton van az életed. Ha mélyponton vagy akkor innen már csak felfelé vezet az utad.


légy humoros, életvidám, magabiztos ha ez megvan kezdj építeni a külsőségekre.


járj közösségekbe ahol hozzá tudsz szólni a témához


ne érdekeljen az hogy másnak sikerült e már ezt véghezvinni, neked sikerül és az a lényeg!! Ha elhatároztad magad kezdj el változtatni az életeden!!

2014. márc. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Mondjuk ő nem volt életunt, de kb. mindenki lenézte, mert az a tipikus kis okostojás fura gyerek volt. Pösze is, az érdeklősédi köre sem volt éppen idális ahhoz, hogy menő legyen. Aztán olyan 15-16 éves kora körül kezdett kikupálódni. Olyan helyes, vicces, udvarias srác lett, hogy nem igaz. Halálosan szerelmes is voltam belé pár évig. :) Meg kicsit büszke is volt a fejem, hogy én már 13 éves korunkban rájöttem, hogy milyen jó arc, már a megváltozása előtt.
2014. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, remélem nem baj, hogy válaszolok.. nekem sikerült, de bizony sok évbe telt..

Sok-sok türelem és kitartás kell hozzá,de meg lehet csinálni!

2014. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom! Probalkozom akkor.
2014. márc. 25. 14:23
 6/9 anonim válasza:

sok szerencsét!! És ne törjön le ha nem sikerül elsőre minden, addig próbáld míg nem éred el a célodat.


2.

2014. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen lányt ismerek. Én vagyok az.
2014. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Első körben kezdheted a kinézettel. Nekem egy nagy fogyás segített, és eszméletlen önbizalmat adott. Utána találtam magamnak pár hobbit, ami közös témát adott pár emberrel. Kb ennyi volt a titok :)
2014. márc. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi! Nekem hiznom kene..
2014. márc. 25. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!