Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem utáljátok, amikor...

Ti nem utáljátok, amikor valami olyan jön divatba, amit ti már régóta ismertek és szerettek?

Figyelt kérdés

Pl. Lana Del Rey zenéje nagyon divatos, mainstream lett, így már számomra elveszett a hatása.

Vagy így vagyok a vintage stílussal, imádkozom, hogy ne jöjjön divatba az 50-es évek divatja vagy a pin-up stílus, mert már a gondolatától is rosszul vagyok, hogy a korábbi swagyolok azokat a göncöket akasztják magukra, amik most engem egyedivé tesznek(vagy legalábbis kicsit kitűnök a tömegből, bár nem ez a célom, egyszerűen ez a stílusom)


2014. máj. 12. 22:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha tetszik valami, akkor teljesen hidegen hagy, hogy éppen mennyire divatos. Ha az előadó zenéje nem változott meg a hirtelen népszerűségtől, akkor ritka nagy baromság lenne a részemről, hogy abbahagyjam a hallgatását. Ez az a tipikus hipster hozzáállás. /és ezt a lehető legrosszabb értelemben írtam :)/
2014. máj. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Engem is zavar.


A legjobban az zavar, hogy divatból felvesznek pl. Lana Del Rey-es pólókat, és ők onnantól nagy rajongók, holott max. 4-5 remixet ismernek.

A Nirvana pólós emberkékről ne is beszéljünk. 5-ből 3 kedvenc száma a "Girls"...


Mindenki szeretne kiemelkedni a tömegből valamilyen módon, ez nem elítélendő, és szerintem teljesen érthető, ha idegesíti az ilyeneket "pózerkedés".

2014. máj. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Nemtomaaaaaaaaaaaaaa válasza:
Egyszerű hallgass olyat amihez a mai generációnak nincs elég intelligenciája és nem fog divatba jönni mert, nem értik meg
2016. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!