Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Nektek inkább a visszahú...

Fiúk! Nektek inkább a visszahúzódóbb, csendesebb lányok jönnek be, vagy a hangos, magabiztosak?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 22:38
1 2 3
 11/21 endrus válasza:
100%
Szinte mindenki azt írja, hogy a csendes lányok jönnek be neki, még is mindig a hangosak a jó fejek, velük röhög mindenki, csak az ő társaságukban érzi jól magát az összes fiú. Pedig a titokzatosság nem ott van. Jó volna ha a fiúk tovább látnának az orruknál.
2014. máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Utsolsó, de miért gondolod, hogy a titokzatosság olyan fontos? A legtöbb pasi sórakozni, nevetni, élni akar, nem egy visszahúzódó kis szende csajból kihúzni a élet nagy gondjait.
2014. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 endrus válasza:
Unalmas ha valami túl egyszerű, a titkok vagy a titokzatosság izgalmas, és ha nem is szende, hanem egy vadállat??Én sokszor jártam így...
2014. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

És mi van ha a hangos lányok igazából csendesek?


Mindenki lehet titokzatos...

2014. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 endrus válasza:
A csendes lányok meg igazából hangosak?
2014. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
És igazából reggelre kiszakállasodnak?
2014. máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#15

Épp erre szerettem volna utalni.

Mindkét végletre rálehet húzni, hogy titokzatos. Egy csendes lány lehet vadállat valójában, és egy hangos lány is lehet szende igazából.

2014. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
43%
Endrus, az a gond, a csendes lányokkal, hogy félénkek is általában.. Most mit kezdjek egy olyan lánnyal, aki még egy randira sem mer eljönni? Én megértem, hogy félénk, én is izgulok, de így mire jutok vele?
2014. máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
43%
Én lennék a legboldogabb, ha a csendes lányok randiznának velem, és ott megnyílnának, nem is foglalkoznék a beképzelt nagyszájúakkal, az biztos. De nem ezt teszik, bújkálnak és keresik a kifogásokat.
2014. máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Na én pl. egy olyan lány vagyok aki teljesen nem behatárolható ezekbe mondhatni hangulatember. van amikor harsányabb feltűnő, viccelődő de van, hogy zárkózótabb, elvont leszek de attól még magabiztosan kiállok magamért... ááá lehet annyira weird vagyok, hogy forever alone. :'Ddd
2014. máj. 15. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!