Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te kit tartasz rossz embernek?

Te kit tartasz rossz embernek?

Figyelt kérdés
Számodra mi vagy mik azok az emberi tulajdonságok melyek alapján valakit rossznak, esetleg gonosznak ítélsz meg?

2014. máj. 14. 18:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"De ne menjünk messzire. Elég betekinteni egy munkahely keretei közé, ahol az emberek rosszindulatból kifúrják, kikezdik a leggyengébbet."


Én így jártam az előző munkahelyemen. A felettesem lánya együtt járt velem egyetemre. A lánnyal semmi bajom nem volt: egy kedves , segítőkész, nagylelkűcsajnak ismertem meg.

Az anyja viszont egy goromba pokróc volt: bármit is csináltam bárhogy, az sose volt jó neki, ugyanakkor a hátam mögött ócsárolt, mennyire alkalmatlan vagyok a feladatra, ahelyett, hogy segített volna.

Emlékszem, mikor le kellett fordítanom egy neház szöveget, ő direkt behívott egy fiatalembert, és szándékosan nagy hanggal, majdnem ordítva beszélt vele, hogy ne tudjak koncentrálni.

Mikor próbaidő utolsó napján felmondtak nekem, elég undorító, hamis jellemzést adott rólam, de már nem volt értelme vitába szállnom vele. Nem is merte odaadni.


Érdekes, hogy mikor elmentem onnét, ő kórházba került.

2015. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A rossz emberek nem a kis emberek között vannak, én személy szerint e felett eltekintek aki rosszindulatú csak magát minősíti s szinte biztos hogy ezeknél az embereknél magatartászavarok állnak a háttérben / gyenge önbizalom, frusztrált lelkivilág s még lehetne sorolni/ Az igazán rossz emberek azok akik érdekekből háborúkat generálnak, nemzeteket, országokat vagy etnikumokat kiírtva a legaljasabb eszközök tárházát kihasználva. Na igen itt kezdődik az az ember aki vagy akik még az ember jelzőt sem érdemlik meg, akik nőket, gyerekeket, férfiakat gyilkolnak nemzeteket hangolnak egymás ellen s a fél emberiség kiírtásán dolgoznak anyagi érdekek miatt. Ha egy embert ölsz rossz, gyilkos s még sorolni lehetne milyen ember az/ persze nem is kérdés/de viszont ha százezreket millókat Hódító.:) Hogy is van ez?
2015. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát aki Hitlert jó embernek tartja, annál valami biztos nem 100-as (és sajnos sokan tartják jó embernek :P)
2015. nov. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!