Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bántják a szép lányokat?...

Miért bántják a szép lányokat? Félre értés ne essen senkit nem kéne bántani. Csak nem értem miért akarják őket lelkileg tönkre tenni.

Figyelt kérdés
Ismerkedek pár napja egy lánnyal.Nagyon szép.Olyan az arca és a haja mint egy porcelánbaba..Mindig nagyon szomorú és elmesélte,hogy nagyon sokan bántották már a külseje miatt és szinte minden nap éri valami negatív megjegyzés..Mikor megdicsérem csak lesüti a szemét és halkan alig érthetően motyogja,hogy köszönöm..szerintem nem hiszi el nekem.Hogy adhatnám vissza az önbizalmát?Van még esély visszájára fordítani 24év sérelmeit?
2014. máj. 3. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Összejönnél vele egyébként? Mert úgy azért mások a módszerek. Éreztetned kell vele, hogy tetszik neked, na és persze hogy mindezt őszintén gondolod. Tisztelned és becsülnöd kell, minden más lány fölé helyezni, foglalkozz vele sokat és beszélgessetek. Persze ez nem azt jelenti, hogy győzködd a szépségéről... unalmas lenne neki. :D
2014. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán attól, hogy szép egyből hibátlan? Attól, hogy szép még nem lesz szent. A külső gyakran csak ürügy illetve egy jól támadható felület valami más sérelem miatt. Lehet valakivel rosszat tett. Lehet, hogy irritál másokat. Lehet, hogy látják rajta, hogy könnyen sebezhető és rajta élik ki a gonoszságukat. Elég sok oka lehet annak amiért bántják.
2014. máj. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szepseg nem minden... nem jelent feltetlen szepseget belso tulajdonsagban is. Igaz, van, hogy mindegy milyen, ilyenkor feltekenysegbol, irigysegbol is banthatjak.
2014. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen nagyon szeretném ha a barátnőm lenne.Még soha nem volt senkije csak szerelmes volt valakibe viszonzatlanul..kedves,vicces és sok mindenről lehet vele beszélni komoly dolgokról is.. Ha azt mondom neki szép vagy dicsérem a külsejét rögtön visszahúzódik.Ezért is vagyok tanácstalan mert olyan mintha pajzs lenne rajta a bókjaim ellen.
2014. máj. 3. 12:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendes, kedves, szerethető, akkor csak irigyek rá :D.Ezt próbáld meg valahogy a tudtára adni.Mostanában ha valaki csak egy kicsit is kitűnik a sorból(nem követi a divatot, nem úgy néz ki mint ahogy mások stb.)eléggé rászállnak.Próbáld meg kérdezgetni hogy konkrétan mik azok a sértések amik ennyire letörik, és ezt próbáld meg pozitívra fordítani..Mondd neki hogy te nem olyan vagy int a többiek, ne féljen tőled, nem akarod bántani.
2014. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mire alapozod a kérdésed? Arra, hogy találtál egy lelkileg sérült, önbizalomhiányos lányt, akit megakarsz kettyinteni? Ez alapján általánosítasz?

Nem gondoltál még arra, hogy más bajok vannak nála? Ne legyél már ennyire korlátolt, könyörgöm!

2014. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 orsolyamaroon ***** válasza:
mert szépek, ennyi.
2014. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretném kihasználni,komoly szándékaim vannak vele.Nem vagyok már fiatal suhanc közeledek a 30-hoz.Egyre jobban lenyűgöz azzal,hogy milyen sokoldalú.Csak annyira ad mások negatív véleményére,hogy teljesen magába zárkózik és ebből az állapotból szeretném kihozni.
2014. máj. 4. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!