Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fősulisok, egyetemisták!...

Fősulisok, egyetemisták! Nektek is volt olyan időszakotok amikor elbizonytalanodtatok?

Figyelt kérdés
Egy sikertelen vizsga annyira tud , nyomasztani , hogy teljesen elvesztem az önmagamba vetett hitem és beindul a dominó effektus .Nektek is volt ilyen ? Hogy lábaltatok ki ?
2014. máj. 16. 22:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Ha megbuksz, az azért van, mert nem tanultál eleget. Ergó bőgd ki magad, kis önsajnálat belefér, aztán kezdj neki újra. Ha nekiülsz sopánkodni ezen, avval se többet nem fogsz tudni, hogy a következőn átmenj, se semmire nem mész vele lényegében és csak az idődet cseszed el.
2014. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

az elmúlt két évben végig...

nagyon szeretem, amit tanulok és a sulit is, de egyszerűen elkeserít, hogy mindegy mennyit tanulok, kettesnél jobb sose lesz (a szaktársaknak is, szóval nem velem van a gond), de már ott tartok, hogy nem érdekel

azok a zh-k vagy vizsgák, amikhez így állok, valamiért mindig jobban sikerülnek..., főképp, ha az előtte való este csak átolvasom... :D

néha elgondolkodom, hogy van-e értelme tanulni, illetve normális vagyok-e, hogy nem puskázok

2014. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Mint mérnök szakos igen :D


Szeretem a szakom, csak annyi hülyeséget kell tanulni aminek semmi köze a szakághoz.. és nehezek is. Az első meg valami bölcsész/közgazdász szakra járhat.

2014. máj. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

kedves mérnök szakos hallgató

én a második válaszoló vagyok

kérlek ne vedd egy kalap alá azokat, akik közgázt tanulnak

én a PSZF-re járok, és kiköpöm a lelkem a vizsgaidőszak végére

de az első válaszoló valószínű tényleg bölcsész lehet

2014. máj. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem bölcsész vagyok, másrészt ott sem csak büfészakok vannak, magadról állítod ki a szegénységi bizonyítványt, ha egy kalap alá veszed az összeset, kedves marha tanult PSZF-es. Ami szopatós, arra készülni kell év közben is, ha vizsga előtt látod egy-két héttel újra az egész anyagot, nem tudom mit vársz. Más kérdés, ha hülye vagy a tárgyhoz, arról megint nem a vizsga tehet. Ennyit erről.
2014. máj. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

látom, nagyon ismersz, de ezt nyilván könnyű megállapítani a gép másik oldaláról

nem, nem csak a vizsga előtt tanulok, és úgy gondolom, hogy már csak azért sem vagyok hülye a tárgyhoz, mivel közgazdasági suliból mentem, értem és szeretem, amit tanulok, és szerintem ott nem a hallgató a buta, ha 100 emberből csak 5 megy át

2014. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Te kezdted a személyeskedést, az feltűnt? Ja hogy nem tetszik az ilyen hangnem. Akkor te mire fel engeded meg magadnak? Más szemében a szálkát, sajátotban a gerendát se...

Az meg már más kérdés, hogy akad nem 1 tanár, aki egy igazi ősparaszt és már csak dacból se engedi át a többséget, viszont azt te is beláthatod, hogy nem ezekből van a több. És az esetek túlnyomó részében bizony a diák sara a bukás. Ha meg te tanulsz normálisan, akkor mit veszed magadra?

2014. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

1.: nem én kezdtem

2.: nem értem, miért förmedtél rám, mikor nem én kezdtem, hanem válaszoltam a 3. válaszolónak

3.: igen, a hallgató is saras, de egyszerűen vannak olyan tárgyak, amire hiába tanulsz, nincs elég ideje annak, hogy elmélyedjen benned, és hiába tanulsz rá, még kéne rá idő

2014. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A 3. elkezdte, te folytattad, semmivel sem jobb. Pláne hogy lenézitek a közgazdászokat, miközben jó eséllyel te is az leszel.

[link]

Az ezen a szakon szerzett diplomában szereplő szakképzettség: közgazdász pénzügy és számvitel alapképzési szakon. No ennyit erről.

A 3. pontodra válaszolva: igen, tudom. Viszont ezért írtam azt, amit. Attól se leszel okosabb, ha nekiülsz rinyálni vagy telebőgöd a párnát magadat sajnálva. Meglesz a vizsga tőle? Nem. Lehet egy kis önsajnálatot tartani, aztán vissza a könyvek fölé, mert más megoldás nincs.

2014. máj. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ki nézi le a közgazdászokat? :O

Hol írtam ilyet? Én is közgazdasági suliból jöttem, közgáz szakra járok, amit szeretek. Olvasd már el még egyszer.

2014. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!