Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért történik ez velem és...

Miért történik ez velem és mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régen nagyon nyílt voltam és volt önbizalmam is. De már 1-2 éve a szüleim és én is észrevettük hogy nagyon zárkózott lettem az önbizalmam meg a béka se...e alatt. Evési zavaraim is vannak sokszor éjjel is felkelek, vagy ha lefekszem 1-2 óra nézelődés múlva ha eltudok aludni. Hangulat ingadozásaim is vannak egyszer nagyon jó kedvem van máskor meg nem, van mikor csak sírni tudok egész nap. Döntéseket is nehezen hozok pedig fontos döntés előtt állok de nem tudom, hogy melyik választás lenne a jobb. Nemrég még az utcára is utáltam kimenni az iskolában is azt éreztem, hogy mindenki ki beszél vagy ilyesmi ez azóta megváltozott. Úgy érzem, hogy jó lenne ha egy hétre vagy pár napra el tudnék valahová vonulni. Szerintetek mit tegyek? 16L
2014. febr. 21. 13:05
 1/3 A kérdező kommentje:
És sokszor nehezen barátkozom pedig próbálkozom vele, kedves vagyok mindenkivel. De ha egyszer valakivel összebarátkozom és rendes velem, jó fej ahhoz kötődök. Nem mindig állok ki magamért, mert azt érzem, hogy ha megtenném akkor az az ember onnantól megutálna.
2014. febr. 21. 13:25
 2/3 anonim ***** válasza:
16 éves vagy, változó korban, a serdüléssel-kamaszodással együtt jár a kiút és magány keresése, sokszor depresszió és lázadás, de ez normális, mindenki átesik rajta. Aki nem, azzal gond van! 31F
2014. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaz a szó. Nem tart már soká, esetleg pár nap egyedüllétet tényleg kialkudhatnál valahogy, csak próbáld közben megőrizni a hidegvéred, és kb tárgyilagosan lefesteni az érzelmek tengerét, hadd tudják meg. Ez, ha jól csinálják, elmegy csoda helyett. Természetesen nincs baj azzal se, ha belül tovább gyötrődsz, csak érdemes szem előtt tartani, hogy ezt is annyi abbahagyni, mint bármit: nem csinálod, csinálsz mást, vagy másképp... :)
2014. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!