Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért történik ez velem?...

Miért történik ez velem? Hogyan kezeljem? Vagy majd az idő megoldja?

Figyelt kérdés
Pestre költözök pár nap múlva! Egyetemre megyek! Egész eddig nagyon vártam, és nem volt bennem semmi félsz! most meg be vagyok szarva! félek, hogy nem ugy alakul, ahogy elterveztem.. félek, hogy nem fogom bírni. annak ellenére, hogy én akartam és választottam ezt, félek. nem akarom itt hagyni a barátaimat, az otthonomat. nem akarom, hogy elfelejtsenek! félreértés ne essék, nem bántam meg, hogy ezt választottam, csak nem értem a reakciómat.
2013. aug. 28. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden kezdet nehéz. Ne aggódj, ha teszel érte akkor minden simán fog menni. Elfelejteni pedig nem fognak, mamár van arra mód hogy kapcsolatot tarts a régi barátaiddal. Gondolj úgy erre, mint egy kalandra. :)
2013. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom hétvégente haza fogsz menni, ha igen akkor nem sok mindenből maradsz ki és még új barátokat is szerzel.
2013. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Majd rájössz. Velem is ez volt, és szép lassan az otthoniak elmaradtak. Lettek helyettük új barátok, ismerősök, barátnők. Majd megszokod idővel. Minden ember változik. Ha van valami kérdésed akkor írhatsz pm-et.
2013. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!