Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnám elérni, hogy a...

Hogy tudnám elérni, hogy a nők végre férfiként tekintsenek rám?

Figyelt kérdés
21 éves leszek idestova de az összes eddigi lány/nő ismerősöm aki volt életem során mindegyiknek úgy érzem csak arra voltam jó, hogy segítsek nekik mindenben, illetve az voltam akire tudtak számítani mindenben. de úgy érzem semmit nem kaptam vissza, semmilyen formában. Viselkedésem illetve felfogásom is szerintem eltér az átlagtól, eléggé komolyan veszem a dolgokat. Tudom, hogy akiket megismertem azoknál már bekerültem ebbe a "csapdába" de, hogy viselkedjek akkor azokkal akiket majd a jövőben megismerek? paraszt-bunkó nem az én stílusom...
2014. máj. 17. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Először is felejtsd el az összes női csajozási tippeket. Nézd őket levegőnek, ne légy velül mindig kedves, udvarias. Ez nem bunkóság, csak egyszerűen ne add meg nekik a királykisasszony érzést, mert akkor kihasználnak majd, mint "jóbarátot".


Mivel a magabiztosság szexuális vonzerő, ha már nincs meg, legalább annak látszatát tartsd fenn pl. státuszszimbólumokkal, de ha meg van, nem szóltam.

2014. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán van önbizalmam de úgy érzem az utóbbi időben azért valamelyest "nőtt", bár vannak hullámvölgyeim.
2014. máj. 17. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már nem dolgozik benned a vágy, hogy férfiként tekintsenek rád, ha már nem akarsz mindenáron az lenni amiről azt feltételezed, hogy kell a nőknek, majd akkor önmagad lehetsz, és akkor majd megtalálod a hozzád illőt.
2014. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, annyira nem vagyok rágörcsölve, igazából csak egy olyan lányt szeretnék magamnak akivel passzolunk egymáshoz, akit szerethetek és viszont szeret.
2014. máj. 17. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az jó, ha nem vagy rágörcsölve. Ezt a nyugalmat kell a csajozásba is átvinni, hogy amikor egy csajjal vagy ne az sugározzon belőled, hogy te bármire hajlandó lennél érte. Olyan minden mindegy alapon, de azért mutass felé érdeklődést. Ez furán hangzik, de gyakorlatban működik :) Nehéz eltalálni ezt a vonalat, mert ha túljátszod bunkó vagy, ha meg mindig csak dícséred, a kívánságát lesed, akkor béta pali vagy és maradsz barátzónában.
2014. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De igazából az is baj, hogy én nem igazán tudok lereagálni dolgokat...nem birom lereagálni ha egy lány néz például...most lehet ez hülyén hangzik, meg nem is értitek sokan, de én sose voltam a csajok kedvence és valahogy nem vagyok hozzászokva
2014. máj. 17. 19:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne akarj megfelelni a nőknek, nyilatkoztasd ki hogy férfi vagy és vállad fel az ösztöneidet. Elmondani nem nehéz, de igazán jól csinálni az. Ezzel is szembe kell nézned, ha nem vagy ilyen pillanatnyilag az nem baj, eddig is tapasztaltál a nőkről már sok dolgot, ezeket hasznosíthatod. Megfigyelhetted hogy mi kell a nőknek, hisz barátként tekintettek rád, sokat untattak a pasis sztorijaikkal is, ebből már le tudsz szűrni pár dolgot ami hasznos lehet a számodra a későbbiekben.

Az egész persze nem it kezdődik, hanem ott hogy magad fel kell építeni mint embert, a büszekség tartást ad, légy büszke önmagadra, csak itt nem szabad átesni a ló túloldalára. Ne kerüld azokat a helyzeteket amikben kudarc érhet, a kudarc jó, a kudarc megedz. Ha hozzászoksz, akkor természetesen fogsz viselekdni ilyen helyzetekben is. "Paraszt meg bunkó ne legyél", de szemtelen az lehetsz, sőt egy kicsit kell is hogy az legyél. Ha benned van az ambíció hogy férfivá válj a nők szemében akkor el fogod érni, csak idő kérdése. Tanulj és építgesd magadat kitartóan!

2014. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!