Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most a sokadik "még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most a sokadik "még mindig szeretem az exemet" kérdés következik. Lehet ebből még hatalmas bukáson és még pár évnyi szívfájdalom helyett valami?

Figyelt kérdés
Szóval volt ez a fiú akivel 2 és fél éve jöttem össze..3hétig jártunk,nagyon oda voltunk egymásért meg minden és titokban tartottuk a nyilvánosság elől..aztán kicsit túlreagáltam egy-két dolgot és különmentünk..igen ám,de 2 és fél év ide vagy oda,nekem még mindig minden második gondolatom ő..és rájöttem hogy mekkora tuskó voltam (igen,tudom..utólag könnyű :/)neki is és nekem is voltak már kapcsolataink azóta,de egyik sem volt túl sikeres (a leghosszabb neki volt 2 hét aztán a csajról kiderült hogy egyszerre 4 másik pasija is van)szóval így áll a helyzet..megmondtam neki kb. 2 hónapja hogy vissza akarom kapni,de azt mondta mást szeret (egy csajt aki hetente összekarmolja és állandóan hisztériázik mindenen..és mellesleg 1éve foglalt is) szóval azt mondta nem..csak ugye általában ebből szokott az következni,hogy akkor óvakodunk attól aki többet akar tőlünk mint mi tőle..de ő NEM D: Azóta sülve főve együtt vagyunk mint barátok,órákon összenézünk és elkezdünk nevetni,mert tudjuk mire gondol a másik mielőtt megszólalna (ez a "telepátia" nem működött mikor még velem volt) és irtózatosan jól szórakozunk minden nap..folyamatosan skypolunk (képes 1 és fél órán át túravezetést tartani a házukban videón)Annyira fáj nekem is mikor mindig romba dőlnek a kapcsolatai és mindig nekem mondja el..vissza akarom kapni bármi áron..soha többet nem okoznék neki fájdalmat..mit csináljak? lehet még esélyem nála ennyi idő után?

#ex #senki másnak nem kell csak nekem #de neki mégis más kell állandóan
2014. máj. 15. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, előbb utóbb biztos benne is kialakulna vagy épp már ki is alakult ez az érzés, a kérdés már csak az, hogy megéri-e kockáztatni egy ilyen jó baráti kapcsolatot? :/
2014. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát..talán megéri..inkább mint így kínlódjak még kitudja meddig..csak hát ő elméletileg azt a csajt "szereti"..gyakorlatilag mindenki más azt mondja hogy csak egy körre kéne neki..én meg megígértem neki hogy akárhány kapcsolata lesz is,áldásom az összesre,de én nem mondok le róla..
2014. máj. 15. 22:34
 3/3 anonim válasza:
Lehet ezért sem fog belemenni a srác, tudja hogy te mindig várni fogsz rá, akkor minek siettesse a dolgot. Hallottál már arról hogy minél elérhetetlenebb annál ellenállhatatlanabb? A fiúk a kihívást keresik, te nem vagy számára az, csettintene és megkapna.
2014. máj. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!