Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 21-22 évesek! Most hol tartoto...

21-22 évesek! Most hol tartotok, nehéz az életetek, kivel laktok, munka, párkapcsolat, jövôkép?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Szüleimmel élek még.

Van munkám jelenleg, szeretem, bár elég gyér munka sajnos de legalább van mert pályakezdőként nehéz dolgom volt elhelyezkedni és most végre ez ügyben már jobbak a kilátásaim.

Az életem nem olyan bonyolult szerencsére, mivel még szüleimmel élek így sokat tudok félretenni a továbbiakra, vannak még terveim tanulás terén is de egyenlőre még várok vele.

Párkapcsolat terén nulla vagyok, nincs barátnőm, bár nagyon vágyom a kapcsolatra de sajnos barátaimat is messze sodorta az élet, a munkahelyemen meg idősebb korosztály van. Ismerkedni nem nagyon tudok, de próbálkozgatok, de nehézkes.

Ami eddig van fogyózom, szépen adom le a kilóimat, büszke is vagyok magamra jelenleg az a terv hogy leadjam a felesleget meg még jobban izmosodjak hogy ki is nézzek valahogy.

Jövőképem konkrétan az életemről még nincs úgy igazán. Nyilván szeretnék családot, különköltözni, magam alakítani a dolgaimat, jobb munkát találni meg valamit még kitanulni. Egyenlőre még minden bizonytalan mert szinte hónapról, hónapra változnak a dolgok. De idővel minden jobb lesz, és én mindig figyelek a lehetőségekre, nem hagyom el magam, és amint van valami már csapok is le rá.

21/F

2014. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 4 évem egy szempillantás alatt kárba veszett (na jó, kellett hozzá mondjuk egy hét, mire lezajlott minden, de ez most részletkérdés), kezdhetem a tanulmányaimat elölről, így ha szerencsém van 28 éves fejjel fogok a nagybetűs életbe lépni ... tiszta szégyen szerintem, de nincs mit tenni, csinálni kell a dolgokat.

Párkapcsolat 0, bár reményeim szerint ezen hamarosan tudok változtatni. Szeretnék lefogyni és kicsit összeszedni magam. Mivel még tanulófélben vagyok, ezért szüleimmel élek és munkám is csak nyaranta van, bár akkor minden lehetőséget megragadok, nem válogatok.

Jövőképem egyszerű, nem vagyok nagyravágyó, csak egy hazai viszonylatokban megfelelően fizető, STABIL munkahely, saját ház kerttel, állatokkal, nagy család legalább 3 gyerekkel, szerető, odaadó feleséggel.

2014. máj. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

21 vagyok.

Tavaly érettségiztem(sajnos sok minden miatt elhúzódott)

Szüleimmel lakok.

Tavaly dolgoztam (ősszel) 3 hónapot egy gyárban.Aztán hosszas munka keresés után áprilisban dolgoztam mint takarító egy pékségben,minden nap napi 4 órában. Aztán kb 1,5 hete,hogy felmondtam,mert untam,hogy nincs szabadnap a pénz is kevés,mellesleg rohadt unalmas volt a meló.


Aztán 1,5 hét pihenő után,holnap kezdek egy hotelben mint szobalány.Remélem ez a munkahely bejön és hosszú távon maradni fogok.

Amúgy tanfolyamra gyűjtök,de 50 ezres fizetések mellett alig ha lehetséges,hiába lakok szüleimmel,egyszerűn szükségem van a pénzre,nem tudtam félre rakni.


Párkapcsolatom nincs.


Jövőkép hát már annyiszor változott,hogy fogalmam sincs mi lesz.Előre túlságosan inkább nem tervezek.


Mondjuk most szeretnék dolgozni,félre rakni aztán lerakni a tanfolyamot,amit nem tudom hogy oldok meg a szobalányos meló mellett,mert ugyan van szabadnap,bár max abban is elmegyek tanfolyamra,meg tanulok ezerrel.

Hát hogy ebbe párkapcsi,hogy fog bele férni az jó kérdés.

2014. máj. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bumbi02 ***** válasza:

21 éves vagyok, egy 5 csillagos hotelban dolgozom szakácsként, de dolgoztam már Michelin csillagos séffel is, készítettem reggelit már az osztrák elnöknek, főztem már Schwarzeneggerre.


De emellett csak egy szobát bérlek, mert a munka mellett nincs értelme egy lakást fenntartanom (nagyjából csak aludni járok haza). De emellett van időm a tökéletes barátnőmre!:)


A jövőképem még pár évig Ausztria, és utána talán Távol Kelet.


Azt hogy nehéz-e az életem. Nem tartom annak. Van egy mondás miszerint csináld azt amit szeretsz, és soha többé nem kell dolgoznod. Na én pont így csinálom. És hiába dolgozok sokszor 12-13 órákat, szeretem csinálni.

2014. máj. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok, lány.

Itthon lakom a szüleimmel, érettségim van és egy szakmám.

Dolgoztam 3 helyen, de elküldtek leépítés miatt.

Jelenleg munkát keresek, de nem nagyon van lehetőség itt vidéken.

A barátommal 1 éve vagyunk együtt, de ő angliában dolgozik, odakényszerült. Idén jön haza év végén.

A jövőmet csak vele tudom elképzelni, hogy együtt kezdjünk egy közös életet itthon, és én is találjak egy normális munkahelyet, amiből meg lehet élni.

Szeretnék még elvégezni egy iskolát, de előbb munkát kell találnom, hogy fizetni tudjam!

Valamint nem kevés tartozásom van, mert egyszer belefogtam egy biztosítós munkába, ami nagyon nem kellett volna!!

Még azokat is rendeznem kell.

Jelenleg tehát itthon ülök, plusz munkát keresek, és élni vágyom, nem csak túlélni.

Szóval igen, szerintem nem egyszerű az én életem sem.

2014. máj. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi ,hogy megosztottátok velünk a történeteiteket,ezt a kérdést azért irtam ki,hogy mégis,egy 21-22éves manapság hogyan,hol,kivel és miből él,én 22 vagyok,de eddig nem sokat értem el az életem során,rengeteg hibát követtem el,nem érdekelt szinte senki és semmi,ahogy egyikőtök írta,csak a "túlélés"érdekelt,kb. három-négy hónappal ezelőtt jöttem rá,mennyi mindent csináltam rosszul,és most rendbe akarom tenni az életem,és tudni szeretném mekkora lemaradással kezdek.

Van munkahelyem,igaz,nem nagy szám,de a semmitől több.

2014. máj. 19. 16:43
 7/7 anonim ***** válasza:
munkahely+ tanulás van, jövőkép semmi nincs. irány külföld, ott legalább tudással szorgalommal el lehet érni valamit. (tapasztalat)
2014. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!