Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom munkát váltott és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom munkát váltott és most egész nap dolgozik. Minen nap este 8-kor ér haza, nincs időnk egymásra. Most úgy érzi nincs köztünk rendben valami, nem tudom hogyan változtathatnánk a dolgon?

Figyelt kérdés
Nincs időnk egymásra, ha hazaér akkor is többnyire bezuhan az ágyba és bealszik. A szex is nagyjából annyi, hogyha van 5 percünk akkor egymásra fordulunk. Nme tudunk kimozdulni, kikapcsolódni. Ő burkoltan engem okol, hogy nem teszek ellene semmit, nem romantikázunk. Szerintem így nem is lehet. Viszont, ha ezen nem változtatunk nagyon megromlik a kapcsolatunk. Ha van is kedvem kicsit romantikázni, akkor egyből elveszi, amikor bejelenti, hogy nagyon későn ér haza. Nem tudom mit tegyek, megpróbálok megértő lenni, segíteni neki férfi létemre én viszem a háztartást, tanulok és dolgozok mellette, próbálok foglalkozni vele, de ő mindent a munka alá rendel. Voltatok már ilyen helyzetben. Mit tegyek?

2014. ápr. 16. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Én voltam. Szerintem le kell vele ülni és megbeszélni, mert tényleg tönkre teszi a kapcsolatot ez. Neki is tennie kell azért hogy legyen romantika nem csak neked.
2014. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ilyenkor gondolj arra hogy a hid alatt nem tul romantikus az elet, es hogy ha szerencsetlen egesz nap gurcol a megelhetesert, azt nem csak magaert teszi. Ja, es becsuld meg hogy ilyen not talaltal aki hajlando dolgozni es nem neked kell eltartani ot is.


Amugy azt tudod tenni, hogy tobbet keresel, es akkor nem lesz ilyen fontos az o munkaja.

2014. ápr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk róla, én próbálok kedveskedni, vacsival várni, megmasszírozni, ha fáradt. De ő semmi, nem is tudna, mivel nincs is ideje rá. Viszont nagyon nem érzem fair-nek, hogy én gondoskodjak e felől, ő meg annyit tesz hozzá, hogy hazajön.
2014. ápr. 16. 09:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Én fél 10 ig dolgoztam majdnem minden nap hétvégén 10ig. Nekem volt időm a páromra, hulla fáradtan is. Ez csak akarás kérdése.

1-ső voltam.

2014. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy gondolom, hogy nem az a baja a párodnak, amit mond. Nem tudom, hogy mit dolgozik, és szereti-e azt csinálni, de nekem az a benyomásom, hogy valójában nem szereti. Ezért feszült, és persze a fáradtság erre még rárakódik. És ezt rajtad vezeti le. Amin lehet vitatkozni, hogy jó-e, vagy sem, de egy párkapcsolatban gyakori ez, hiszen "jóban, rosszban" egymásra vagytok "utalva".

Próbáljatok keresni neki egy olyan munkát, amit szeretne csinálni.

Én is rengeteget dolgozok, kötetlen munkaidőben, és gyakran egész nap távol vagyok. De alig várom, hogy hulla fáradtan hazaessek, és megöleljem a párom. De ez csak azért van, mert szeretem azt, amit csinálok.

Voltam a tiétekéhez hasonló helyzetben, és a párom is. Na, akkor nálunk is folyamatos volt a feszültség. De mindketten váltottunk munkahelyet, és így jobb.

Egyébként pedig az idegrendszerre kiváló hatással van a magnézium, csökkenti a feszültséget, szedjen MagneB6-ot, nem fog elmúlni a feszültség, de sokat old rajta. :)

2014. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

@09:35

Igazából még rá sem szorulna, hogy dolgozzon, mivel még egyetemista és a szülei támogatnák. Különben sem vagyunk közös kasszán, így nem azon múlik a dolog, hogy én mennyit keresek vagy nem. :) Becsülöm, hogy dolgozik, a probléma ott van, hogy minden mást elhanyagol, többek között engem is.


@09:41

Nem szereti azt, amit csinál. De munkát akart váltani és az első lehetőséget el is fogadta, ami jött. Tényleg minden munkából adódó feszültségét rajtam és a családján vezet le, de nem akarja ott hagyni, nem látja be, hogy neki ez nem jó. Hiába mondjuk neki, ő dacból is be akarja bizonítani, hogy ezt tudja csinálni és jó benne. Azt mondja, hogy lát benne lehetőségeket és előrelépést. De nem hiszem, hogy ilyen áron ez megéri.

2014. ápr. 16. 09:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt ő is látja, maximum a büszkesége vezeti. Nem kell vele "erőszakoskodni", legyetek türelmesek, és ne feszegessétek a munkahelyváltást. Akkor talán majd ő is elgondolkozik rajta, és nem a büszkesége fogja vezérelni.

Türelem, türelem és türelem. :) No, meg kitartás.

9:41 voltam

2014. ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5 os nagyon jot irt
2018. máj. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!