Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek is ment már rá párkapcs...

Nektek is ment már rá párkapcsolatotok a pénztelenségre? Miért ilyen nagyon nehéz munkát találni? Már nagyon elegem van, mert lassan mindenről le kell mondani pénz hiányában.

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha emiatt ment tönkre, akkor ne sajnáld, Nem volt az igazi szerelem.
2014. máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tönkre nem ment ugyan, de megértelek, a pénzügyi gondok sajnos megkeserítik a mindennapokat.
2014. máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 WheneverYouWant ***** válasza:
Kérdezd meg Viktort vagy a sok Viktoriánus barmot akik indokolatlanul rájuk szavaztak. Épp ésszel gondolkozó ember nem tud normális indokot mondani hogy mért szavazott rájuk. Ha tud akkor az a saját önös érdekei miatt volt...
2014. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem azért rendesen be tud tenni egy kapcsolatnnak a pénztelenség. De persze nem csak emiatt lett vége. Elég katasztrófálisnak látom a helyzetet, mert diákmunkát még találok, teszem hozzá néha már azt is nehezen, de azt meg nem fizetik meg. Állandó munkát meg pláne nehéz találni, de nem adom fel, persze. Az meg, hogy megint a Fidesz nyert.... Nem mentem szavazni, iggazábòl nem látom értelmét a dolognak, mert egyik párt ugyaannolyan, mint a másik. Ígérnek mindent, aztán úgyse lesz belőle semmi. Aztán persze ettől még mindenkinek meg lehet a saját véleménye, nekem erről ennyi, nagyjából.
2014. máj. 14. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!