Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyek a legelviselhetetlenebb...

Melyek a legelviselhetetlenebb női tulajdonságok? Elsősorban férfiak válaszát várom, főleg belső tulajdonságokra.

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Hiszti, ostobaság, önteltség, egoizmus.
2014. máj. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Hú mi nők mégiscsak tökéletesek vagyunk :D


Eddig egy olyan kritika sem érkezett, ami a pasikra ne lenne épp úgy igaz. :D


Na jó, nőként beszállok, hátha képet kapunk magunkról.


Szerintem ami kifejezetten nőkre illő viselkedés, mármint csak elvétve talál férfi követőkre az alábbi tulajdonság, az pedig a kombinálás.


Szerintem a legidiótább dolog amit tenni tudunk,hogy egy jelentéktelen apróságból szinte már összeesküvés elméletet kreálunk cirka 3 perc alatt, és miden tettét a pasinak ehhez az elmélethez mérünk.

Ez minden barátnőmben megvan, no meg bennem is. Talán ezt a pasik nem csinálják. Ők egyszerűbben közelítik meg a dolgokat, és mindent annak értelmeznek többnyire ami.

2014. máj. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Csak a kombinálást tudom felhozni, mint tipikus női tulajdonság. Minden más illik a férfiakra is.
2014. máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Kedves utolsó akkorát nevettem magunkon! :) Kétségtelen, a nőkben abszolút ott van a paranoia gén:)


Hogy a kérdésre is válaszoljak: a humor hiánya meg az önirónia hiánya nálam nem összeegyeztethető az "élettel" :) A többi dilivel elbírok.

2014. máj. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
és még egy: a láboscentrikus világkép. (amikor egy téma van: hány szem köménymag kell a levesbe, ami reggeltől estig forr és amivel mindenkit megetetünk erőből, ha akarja, ha nem). :)
2014. máj. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

-Amikor vihognak

-Amikor az érzéseiket osztják meg facebookon, hülye idézetekkel kombinálva

Ami ezen az oldalon zavar:

-Ahogy válaszolnak itt ezen az oldalon a kérdésekre, az a stílus... Lásd, ennél a kérdésnél a 2. válasz, miközben olvasom a hideg kiráz, elmegy az életkedvem.

-Állandóan személyeskednek

2014. máj. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

álszent

felszínes

beképzelt

ostoba

humortalan

plázacica

hisztis, veszekedős

diktátor, számonkérő


Ez természetesen csak azokra igaz, akikkel eddig találkoztam. A többiekről nem tudok mit mondani.

2014. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a feminizmust "összetévesztik" a sovinizmussal, vagy megpróbálják azzal kimagyarázni, ugyan ilyen a havi baj mögé rejtőzés.

Ezek számomra a legidegesítőbb női szokások, tulajdonságok.

2014. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Állandóan sírnak az emancipáció miatt, de ha az egyenjogúság hátrányairól van szó akkor rögtön elfelejtik.

Egyszerű példa erre hogy a nőket meghívják italra a férfiak. Nos ez az emancipációnak ellentmondd.

2014. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezek nem mindenkire igazak, csak sok ilyen lány / nő van

Hiszti

Ego

Önteltség

Mentegetőzés ( nem vállalják a következményeket, hanem először magukat védik, kimagyarázzák hogy miért nekik van igazuk, utána a "legjobb védekezés a támadás" elvét követik és veszekednek, végül ha minden kötél marad akkor jön az érzelmi ütés, hogy ő csak szeretet akar, nem foglalkozik vele a férfi, stb. Ja és persze vésztartaléknak ott van a havi )

Önimádat vagy az ellentéte: az önutálat ( pl.: ilyen a "kövér vagyok", "csúnya vagyok", stb. )

A vásárlási hajlamaik.

Most ennyi jutott eszembe, ebből az első 3 férfiakra is igaz szokott lenni.

2014. máj. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!