Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt hozzám hasonló...

Vannak itt hozzám hasonló emberek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy ronda vagyok (nem egy ember mondta is), akinek sosem lesz barátnője, vagy önbizalma, és világ életében egyedül marad. Nagyon el vagyok keseredve, legszívesebben megölném magam. Vannak itt hasonló emberek, akik kilábaltak ebből az érzésből valahogy? Ha igen, hogy, és mi történt később?

17/f



2014. máj. 19. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, nehéz ezt 17 évesen elhinni, de még lányoknál is, pláne fiúknál, sokkal többet számít az, hogy milyennek érzed te magad, mint hogy milyennek látszol optikailag. Más szóval, a kisugázásod, a személyiséged teljesen megváltoztatja azt a benyomást, amit másokra teszel. Vannak népszerű, okos, sikeres, nem igazán szép emberek, és vannak, akik akár szépen is lehetnének, ha nem irtózna az ember a társaságuktól, mert mindig keserűek, negatívak. Nézd meg a körülétöted lévő felnőtteket, és meglátod, a szépeség csak egy a lehetőségek közül.


A barátaidat meg abszolút nem értem, miért érdekli, hogy csúnya vagy-e vagy szép.


Ja és még egy dolog, ma már sokkal fontosabb (túlzottan is fontos) úgymond "különlegesnek" lenni. Különleges meg nem szabályos arcberendezéssel is lehetsz, sőt...

2014. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Hogyan tudnék a kisugárzásomon változtatni szerinted?
2014. máj. 19. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod az agykontrollt. Nagyon sokan dicsérik. Megpróbálhatsz önnevelésel is alakítani a gondolkodásmódodon, de ez több időbe telik. Igazából én ezekben a divatos világmegváltó megmondó-könyvekben nem hiszek, de van, aki igen. Vagy egyszerűen olyan emberekkel veszed körül magad, akik érzed, hogy jó hatással vannak rád. Keresel olyan közösséget, ahol értékesnek érzed magad. Például önkénteskedés.


Tudod te is, hogy csomó csúnya ember tele van önbizalommal. Miért ne lehetnél te is? Bár a kamaszkoromra visszagondolva, egyáltalán nem vagyok meggyőződve róla, hogy tényleg ronda vagy :)


Ráadásul a nők pont nem igazán a szép férfiakat értékelik. Pont inkább a férfias kisugárzást, határozottságot, egyéniséget, meggolndoltságot, megbízhatóságot, intelligenciát. Na azért persze ápoltnak is kell lenni.

2014. máj. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!