Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy viszonyultok a szlovák...

Ti hogy viszonyultok a szlovák emberekhez?

Figyelt kérdés
Én Szlovákiában születtem magyar többségű részen, szlovák családban, de kis koromban átköltöztünk ide. Én már magyar állampolgár vagyok, magyar az anyanyelvem és tisztelem a magyarokat amellett, hogy tudom ki vagyok. De a magyar embereken kissé megvetést látok amikor bemutatkozom. Bár nem mondják a szemembe, de látom rajtuk, hogy megvetnek a szlovákságomért. Egyébként tök jól megvagyok itt hazámnak tekintem az országot sok barátom van akik nem foglalkoznak ezzel stb. Sok beszédnek sok az alja. A véleményetek azért érdekelne. köszi
2014. máj. 20. 15:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Pedro, ezer éve nem hallottam felőled!
2014. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nekem a nagyszüleim szlovákok voltak egyébként de a nevem is szlovák bárány ami a baran szóból ered ami pedig kos :D
2014. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Shai-Hulud ***** válasza:

@16:46

Pedig létezem... Igaz, kissé ritkábban. (Ahogy az időm engedi.)

2014. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kini :)) ***** válasza:

Úgy, mint a többi emberhez. :) Nekem személy szerint semmi bajom nincsen a más nemzetiségűekkel. Sokszor voltam már Szlovákiában, bírom a szlovákokat, személyesen soha semmi negatív tapasztalatom nem volt velük. De sajnos nem minden magyar gondolkozik így... Hogy sokan nem kedvelik a szlovákokat, az szerintem azért van, mert ugye a Felvidéken nem volt mindig felhőtlen a szlovák - magyar viszony...És szó, mi szó, azért most sem az...:) De nekem ez mindegy. Én személy szerint szeretek mindenkit. Nem lehet nemzetiség alapján megmondani senkiről, hogy milyen ember.

15/L

2014. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!