Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok olyan dolgot csináltok,...

Sok olyan dolgot csináltok, amit gyerekként elítéltetek? Ha igen, mik azok?

Figyelt kérdés
pl, cigi

2014. máj. 22. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Cigi: nagyon utáltam, mindig mondogattam, hogy én sose fogok dohányozni, aztán mégis. De már szerencsére leszoktam :)

Zavaros kapcsolatok: sajnos felnőttként nem olyan egyszerű minden, mint ahogy azt gyerekként elképzeli az ember.

2014. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hogy szoktál le a dohányzásról?
2014. máj. 22. 09:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Na igen, nálam is a cigi volt. Gyerekként amikor láttam a szüleimet bagózni, és sokszor az egész lakás bűzlött a cigitől megfogadtam, hogy én nem dohányzom. Hát cigiztem, de azt betartottam, hogy sosem cigiztem lakásban. Azóta már én is leszoktam róla hál istenek.

A másik, hogy gyerekként sportos alkatú voltam, és amikor láttam nagyon kövér embereket (és nálam nem az a kövér aki 160cm és 60 kiló hanem aki 160cm és 100 kiló) akkor megfogadtam, hogy én sosem hagyom így el magam. Sajnos ma mégis kövér vagyok (majdnem 90 kiló 160cm magasságomhoz) Most kínlódom az edzőteremben, és étrendet változtattam.

Más nem nagyon van..

2014. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Elítéltem az alkoholt,és ezzel együtt az alkoholistákat. Azóta ez szép lassan megváltozott, de még valahol mindig bennem van egy alkohol ellenesség, ha ez a fogyasztásomon nem is látszik. :P

Elítéltem a rasszizmust, de azóta ez kizárólag 1 agresszívabb népcsoportnál tapasztalás útján megváltozott.

És végül, amihez azóta is ragaszkodok elítéltem az élet habzsolásával foglalkozó embereket. Általánosban a sulira szaró, középsuliban pedig a partyállat osztálytársakat. (Igen, mind a 3 összefügg valamilyen szinten)


Félelmetes belegondolni, hogy az alapelveim már milyen fiatalon megszülettek, és valószínűleg ha találkoznék a 10 éves önmagammal nagyon gyorsan összebarátkoznánk. :)

2014. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Régen elítéltem az állatkínzókat. Most minden héten kibelezek egy macskát. ^^

Viccet félretéve soha nem ítéltem el semmit, és jelentettem ki, hogy én majd mit fogok hogyan csinálni ha nagy leszek.

2014. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Semmit nem használtam, egyszerűen csak eldöntöttem, hogy többet nem dohányzom és letettem egyik napról a másikra. Néha ha láttam valakit dohányozni, akkor elképzeltem, hogy milyen lenne. De aztán elmúlt.

Nekem ez az elhatározás egybeesett azzal, amikor mindenhonnan kitiltották a dohányzást, így könnyebb volt megállni, és kényelmesebb is, hogy nincs bennem rossz érzés, hogy rágyújtanék valahol, de ott nem lehet.

2014. máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Cigi, más nem nagyon jut az eszembe.
2014. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 *Nekomimi* ***** válasza:
Nekem is csak a cigi.
2014. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hu, hát köszönöm mindenkinek a válaszokat.

bátran írhattok még :)

2014. máj. 22. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!