Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gyerekként kezelnek, mit tegyek?

Gyerekként kezelnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és elgem van belőle ,hogy ha mondjuk családi összejövetelen vagyunk, szóval felnőttek közt vagyok mindenki egy szaros 5 évesnek néz, mondjuk például most is van barátnőm , igaz ,hogy kicsit messze lakik de szertnék vele találkozni erre vajon mit mondanak a szüleim ? ,hogy egy 15 éves fiúnak még nem kell barátnő. De viszont sokkal éretteb vagyok mint sok felnőt és ez nem egoizmus hanem az igazság, van ,hogy valaki olyan hülyeségeket beszél ,hogy én érzem magam rosszul , gondolok a jövőmre és nem vagyok lázadó típus mégis gyerekként kezelnek , most legjobban a barátnömhoz akarnák eljutni de szinte esélyem sincs, Értelmes vagy humoros válszok jöhetnek , primitív marhaságokat nem kérek. :)
2014. márc. 17. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Picit értsd meg a szüleidet, te is jutsz majd ilyen helyzetbe. A szülőnek meg kell érteni azt, hogy hagyni kell a gyerekét felnőni, csak ez nagyon nehéz és "fájdalmas" dolog, mert úgy érzi, hogy elveszíti a gyerekét és helyette kap egy egyenrangú felet, akivel nem viselkedhet már úgy, mint egy gyerekkel. Próbáld megértetni velük, hogy már biológiailag is "nagyfiú" vagy és nem akarhatják ezt a folyamatot visszafordítani, mivel éppen ez a folyamat a normális.
2014. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"sokkal éretteb vagyok mint sok felnőt és ez nem egoizmus hanem az igazság, van"


Ezt szinte minden kamasz így gondolja. Az egoizmus valami teljesen mást jelent, hogy jön ez ide?

2014. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni ,hogy a szüleim nemrég elváltak , így nagyszüleimmel élek ők nem képesek elfogadni és hát elég sok veszekedés van mert ők még mindig kisfiúnak tartanak anyám lehet ,hogy elengedne a barátnőmhöz , lehet ,hogy apám is de sajnos nem velük élek , így bajos
2014. márc. 17. 18:11
 4/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nagyszüleidet, mitől féltenek. Mond el nekik, mi ebben neked a rossz. Hátha sikerül megértenetek egymást.
2014. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor ne csodálkozzál rajta, hogy gyereknek néznek, hiszen a nagysdzülõk teljesen másképpen élnek meg mindent.Beszéld meg a szüleiddel, hogy segitsenek abban, hogy elmehess a barátnõdhöz.Messze lakik?
2014. márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretem ,ha lekamaszoznak én nem úgy gondolom ,hogy okosabbnak tartom magam , hanem éretebb vagyok a korosztálzomnál, ráadásul utálom a generációmat mivel tele van nyálas ,nyomi,szernecsétlen fiúkkal igy mindenki általánosít, ezért engem is egy szaros gyereknek néznek
2014. márc. 17. 18:17
 7/15 A kérdező kommentje:
Például itt van a középiskola választás, nem akarnak messze elengedni , mert szerintük ha már el akarok menni a barátnőmhöz akkor engem a tanulás helyett már csak a lanyok érdekelnen és teherbe ejtek valakit, Istenem ,hogy jut ilyen még eszükbe is,Hát elég messze lakik de 1 és fél óra utazás bárhogy elmehetnék de még szerintuk egy gyereknek nem kell lányok után járkálni , már lassan depressziós leszek miattuk , segítsetek
2014. márc. 17. 18:23
 8/15 anonim ***** válasza:
15 évesen mindenki azt hiszi, hogy éretebb a koránál. Gyerek vagy még, majd belátod.
2014. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akárki feltesz egy ilyen kérdést, mindig megtalálom benne"én érettebb vagyok a korosztályomnál" mindenki ezt hajtsa közbe meg sehol semmi.
2014. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha másfél órás útra lakik a barátnőd, akkor ne csodálkozz, hogy nem engednek el hétköznap.
2014. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!