Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg lehet állapítani az ember...

Kilu1 kérdése:

Meg lehet állapítani az ember vércsoportját a személyisége alapján anélkül hogy tudnád azt?

Figyelt kérdés
Sok helyen hallottam már hogy meg lehet állapítani milyen vércsoportba tartozol a személyiséged alapján, ez érdeklne.

2014. máj. 23. 13:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10 eh, javíthatatlan okoskodó vagy, nem érdemes elolvasni sem amit írsz
2014. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

"10 eh, javíthatatlan okoskodó vagy, nem érdemes elolvasni sem amit írsz"


Akkor kérdezek én. Az ember hozott, meghatározó személyiségjegyei kódolva vannak a testében vagy az a megfoghatatlan lélek?

Ha az elsőt választod, akkor elismered, hogy van alapja az ilyen kutatásoknak, ha a másodikat ezoterikus vagy.

Valamit írjál, mert eddig csak velem kötekedtél, de semmi okosat nem írtál.

2014. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

elbasztam, mert mégis elolvastalak:


az ember személyiségének rengeteg összetevője van ... jelentős részét születésekor hozza magával (négy gyerekem alapján még bizonyítani is tudnám, mert egész egyéniségük olyan mint amit a szülőszobából kihozva produkáltak a becsomagoló nővérrel és általában a világgal szemben) ... aztán ugye alakul a személyisége az évek alatt (bár inkább azt mondanám, hogy a normálisabbja konformistább lesz, a kevésbé normálisabbja antiszociálisabb) ... és ami a kedvenc mondásom: ahogy öregszünk nem változunk, hanem úgy hasonlítunk egyre jobban saját magunkra


mindehhez a vércsoportnak semmi köze

2014. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Na, ez egy jó válasz volt. Az elő részével egyet értek. A vércsoport részét nem tudom mire alapozod, hogy ilyen kategorikusan tagadod. Valóban én sem tulajdonítok neki nagy jelentőséget, mert túl nagy halmazok. Statisztikailag viszont megalapozottak lehetnek olyan kijelentések pl, a 0-ások alapvetően bátrabbak, agresszívebbek, mert az ősei vadászattal foglalkoztak. Ez egyáltalán nem tudománytalan. Viszont pontosabb eredményt inkább a gének és a genetikai elemzés hozhat. A vércsoport meghatározás egy fontos lépés volt elődje a pontosabb vizsgálatoknak. Én inkább a külső és néhány személyes tulajdonság alapján tudok vércsoportra tippelni és ez általában bejön, majdnem 100% pontossággal.

Én, ahogy írtam a táplálkozás részét fontosabbnak tartom, azért válaszoltam, mert kiborítanak ezek az egyszavas reakciós válaszok. Ezzel a témával régóta foglalkoznak pszichológusok is, nem lehet elintézni egy egyszavas primitívséggel.

2014. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ohh akkor semmi köszi a kommenteket.
2014. máj. 24. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!