Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg sz. R ember lennék? 17L

Tényleg sz. R ember lennék? 17L

Figyelt kérdés
Kizárok mindenkit. Régen sem volt olyan sok cbarátom, de volt pár igazi. Nem is tudom pontosan mióta, talán fél éve ellökök mindenkit. Egyre kevesebbet jártam el, vagy beszéltem velük, bár ez kölcsönösen igaz volt. Mikor rákérdeztem mi a baj közölték, hogy ezt már nem lehet helyrehozni,kialakult egy szakadék. Rohadtul fájt, de neutattam ki. És itt jön a baj. Nem vagyok képes kimutatni az érzelmeim. Valami gátol benne. Nem hogy kimutatni, még elmondani is képtelen vagyok. Nem egy kapcsolatom ez miatt ment tönkre. Félek attól, hogy a másik esetleg látja rajtam, hogy szeretem, félek másokat úgy igazán megölelni, ez a családtagjaimra is igaz. Anyámék házassága elég selejt volt. Mindenre emlékszem, hogy miket vágtak egymás fejéhez, hogyan ütötték-verték egymást. Vannak szép emlékeim is viszont, a nyaralások, néhány szép időszak. Emiatt össze is vagyok zavarodva. Egyik pillanatban örülök, hogy szép gyerekkorom volt, aztán ha valami előhozza belőlem eszembe jut a többi dolog. Két éve viszont elváltak. Húzós ügy volt. Hol itt laktam hol ott. Jelenleg anyámnál lakom, de ő kb csak azért tart, hogy legyen kinek levinni a kutyát. Mindenért én vagyok a rossz, ha elmondom úgy igazán a véleményem nekem jön, ha szomorú vagyok akkor még ràtesz egy lapáttal. Úgy érzem már nincs is semmilyen jogom arra, hogy szabadon gondolkozzak, érezzek. Emiatt elfolytok mindent magamban. Voltam pszichológusnál, de ott is alig mondtam valamit, kb csak annyit hogy " hát olyan rossz minden". Többre nem voltam képes. Szedtem két hónapig a Ziloftot, de elegem lett belőle. Régebben anyám frontinjával vészeltem át a napokat, volt, hogy suliban vettem be egyszerre 5-6 szemeket. Ez már nem megoldható sajnos. Anyámra visszatérve. Úgy érzem gyerekkorom óta, hogy mindenkit jobban szeret mint engem. A nővérem, az unokatesóim, vagy akár más gyerekét. Most született egy gyereke, és imádja, én mint mindig le vagyok tojva, örül ha k.ssban elvagyok. A férje asszisztál anyámnak mindenhez, bólogat, egyetért vele. Apámhoz nem költözhetek, mint mondtam a kutya miatt anyám tiltja, és nagyrészt apám külföldön van, ott dolgozik. Értéktelennek és üresnekbérzem magam. Az, hogy ide ezt leírjam is nagyon nehezen ment, kb két hetembe került, hogy meggyőzzem magam. Többször próbáltam megölni magam, felvágtam az ereim, sajnos nem haltam meg. A hegek megmaradtak. Anyám észrevette, azt mondta hülye vagyok. Igaz azt hazudtam neki csak idegességből csinálta. Szégyenlem a hegeket amúgy, főleg ha valaki meglája. Próbálom takarni, de mivel már nagyon meleg van nem járhatok pulcsiba. Nem is hinném hogy halványodni fog, 8 hónapja csináltam. Biztos vagyok benne, hogy már nem fogom sokáig bírni, ha nem is most, de pár éven belül elhúzok külföldre, és megölöm magam. Annyira selejtnek és egy sz.r embernek érzem magam. Nem tudom ezt elviselni.
2014. máj. 22. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Megviselt a szüleid balhéja. Emiatt nem vagy sz.r ember, csak bizalmatlanná tett. A szüleid nem adtak elég szeretetet, mert egymással voltak elfoglalva. Így elég fura lehet meghittebb dolgokról beszélni, ha még a saját szüleid sem vevők rá. Próbáld kiönteni a lelked a nővérednek, ha jóban vagy vele.

Kicsit irigyellek, h van tesód. Én is hasonló cipőben járok mint te, csak nekem tesóm sincs, akivel beszéljek erről.

2014. máj. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát nálam hasonló az eset, csak pasi vagyok, és nem próbáltam még öngyi lenni.


Bevallom eszembe jutott, de bizti vagyok benne hogy erre még a közeljövőben nem kerül sor.


Én barátok/közösség mellett is magányos voltam, képtelen voltam normális barátnőt szerezni, érzelmileg megoldani, ezért is fulladtam bele, amire rájött a nemérdekelség, aztán a céljaim is eltüntek, velük együtt a barátaim, de igazából ők még gyötörtek engem hogy gyere ide meg oda, de mondtam nekik hogy nincs kedvem.


Valójában semmihez nincs kedvem, ugyanakkor unatkozom. Életkedvem se sok, sulit is kb teljesen leszarom, bár nem vagyok már kölök, 20 leszek.


Nem értem miért gondolod magad selejtnek, meg szar embernek, mert konkrétan leírtál egy sztorit, ebből nem derül ki, miért kéne így érezned. Anyád elhanyagol na és?


A szülő mért lehet tökéletes? Hány ember nem tartja a kapcsolatát a szüleivel? Tökéletes célt kaphatna az életed, ha a szabadság és a függetlenség hajtana, hogy lábra állj, és elköltözz majd.


Azokat a gyógyszereket meg kerüld el, keress rá a youtuben a tébolymarketingre, lehet a Zoloft okozott neked öngyilkossági hajlamot.


Nem tudom miben tudnék segíteni, legnagyobb bajod hogy arosszat látod a világban, és ezt szoktad meg anyud miatt, mert ő nem foglalkozik veled.

2014. máj. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáltam gondolkodni, mit írhatnék Neked, ami jobb belátásra térít ,de sajnos nem tudok okosat írni. Mondanám, hogy keress egy pasit, mivel az a bajod, hogy nem tudsz senkihez kötődni, a családod nem támogat érzelmileg, így nem látod senkiben a támaszt. Ez egy hiányt keltett Benned, nem érzed a lábad alatt a talajt. Mivel az embernek márpedig mindig szüksége van a kötődésre, támaszra, ezért mondanám, hogy keress szerelmet, de ebben az a baj, hogy benne van a pakliban, hogy kihasználnának vagy becsapnának a pasik (csak szexre kellesz stb.). Egy ilyen megrázkódtatást pedig lehet nem bírnál ki, és csak elmélyítené a dolgokat.

Az érzelmeidet nem kell mindenkinek kimutatni, de azért próbálj ne ilyen fásult és rezignált lenni! Ez taszítja az embereket... Jó, ezt könnyű mondani, tudom, hogy lehetetlen ezen változtatnod. Mégis, kár volt a barátaidat ellöknöd magadtól. :(


Sajnálom, hogy okosat nem tudtam írni, hidd el, nagyon elszomorított, amit írtál, hogy csak az öngyilkosságban látod a megoldást :( Ne tegyél soha ilyet, mert lehet, hogy most rossz az életed, de még előtted van az egész élet, egy csomó jó dologtól vágnád így el magad! Az önyilkosság nem megoldás (tudom, ez elég közhelyesen hangzik). Azt szokták mondani, hogy nem megoldás elmenekülni a problémák elől, de nem ezért... Hanem azért, mert elvágod magad a lehetőségtől, hogy később boldog legyél.

Mindenesetre én szorítok Neked, hogy egyszer boldog legyél, és hidd el, bízom benne, hogy nem fogod mindig ilyen rosszul érezni magad!!

2014. máj. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És még annyit, drága Kérdező, hogy egyáltalán nem vagy sz. ember, és nem vagy selejt meg értéktelen és semmi ilyesmi! Épp ezért élj, hogy bebizonyítsd, milyen jó ember vagy! Tanulj, sportolj, próbálj olyan dolgokat csinálni, amik sikerélményt nyújtanak. Azért érzed üresnek magad, mert nem csinálsz semmit szerintem, csak rágódsz, és ez adja az üresség érzését. Ez a 22-es csapdája. Biztos van valami, amit szeretsz csinálni, fordíts azokra több időt, és ne butaságokon törd a fejed, hogy öngyilkos leszel!
2014. máj. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hidd el te nem szar ember vagy hanem a jó emberek közé tartozol! vannak saját gondoltaid és vagy valaki és nem az átlag.
2014. máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!