Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt rajtam kívül más...

Van itt rajtam kívül más "gyűjtögető"?

Figyelt kérdés

Csak hogy értsétek: Nem tudok semmitől megválni, mindent elrakok, mindenre azt mondom hogy "jó lesz még valamire", képes vagyok az utcán a földről is felvenni egy fél pár fülbevalót és elrakom otthon.


A szobában már alig férek el a sok kacattól ne értsetek félre kosz nincsen , gyakran takarítok.


Ha eldöntöm hogy most fogok pár dolgot és kidobom egyszerűen nem tudom megtenni.


Tegnap azon gondolkodtam hogy azt a papírlapot amire egy szivecskét rajzoltam kidobjam vagy megtartsam... elraktam


Ugye nem csak én vagyok ilyen?


2014. máj. 24. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Orvosi eset. Úgy tudom van rá gyógy mód.
2014. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
En is hasonlo vagyok, de azert ennyire nem durva. A te eseted sztem mar azert komoly. Tudni kell különbseget tenni emlektargy es kacat között..
2014. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudok különbséget tenni. de az a szívecskés papír emlék, volt párom rajzolta.
2014. máj. 24. 11:51
 4/12 anonim ***** válasza:
A fülbevalóért és is lehajolnék.
2014. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Bukor Peti ***** válasza:
nem vagy egyedül. én is ilyen vagyok, csak én internetről vásárolok össze mindent ami tetszik. már fél szoba tele van ilyenekkel.
2014. máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Még jó hogy nekem nincs sok pénzem , mert tudom magamról ha mondjuk milliomos lennék tuti én is össze- vissza vásárolnék mindent. :)
2014. máj. 24. 12:01
 7/12 anonim ***** válasza:

_________ha milliomos lennék tuti én is össze- vissza vásárolnék mindent. :)_________


A milliomosok amúgy is ezt csinálják.

2014. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem csak te vagy ilyen, igazából az akaraterőn múlik minden
2014. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elmész vendégségbe. Körbenézel. Magadban azt gondolod: milyen gagyi cuccai vannak. Itt meg jön az ellentmondás: az hogy lehet, hogy mások cuccai sz.arok, de a te sz.arjaid cuccok?


Túl szentimentális vagy. Az állapotod még csak a kezdet. Durvulni fog. Spektrumon volt ilyen műsor, gyűjtögetők. Ők is valahogy így kezdték, valami lelki trauma hatására. Neked volt ilyen? (pl. szakítottál a pároddal?) Az nem biztató, hogy tudod magadról a helyzetet, hogy ez így nem jó. Ez csak egy dolog. Nem teszel semmit sem ellene. Nem akarsz, nem tudsz, lényegtelen, nem teszel ellene. Ha valaki kidobná akár csak az egyik szentimentális hatalommal felruházott kacatodat (mondjuk a fél pár fülbevalót), dühös lennél rá, ha a szívecskés lapot dobná ki, még sírógörcsöt is kapnál, hogy lehet ennyire szívtelen.

2014. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Valahogy így..am az eddigi életem egy nagy trauma volt
2014. máj. 24. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!