Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gonosz vagyok?

Nagyon gonosz vagyok?

Figyelt kérdés

Kinevetek nyomorult embereket, akik ide irkálják be az elképesztő hülyeségeiket. De tényleg órákig elvagyok azzal, hogy ezeket a marhaságokat olvasom. A kedvenceim a csúnya fiúk aggodalmai a jövőjüket illetően. Van egy Ádám nevű ismerősöm az is gonosz. Szerinte együtt fog elégni a lelkünk a pokolban. Hát legyen így, annyira nem aggaszt csak legyen ott cigi és vodkanarancs a többi majd lesz valahogy...


Ági L/majdnem 20



2014. máj. 24. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb idióta. ;)
2014. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben vagy. Vagyis nem tudom, mennyire van ez rendben, de én is főleg röhögni járok ide, elég sok a "selejt".
2014. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha hiszed, ha nem ez a kérdés sem jobb semmivel mint azok amelyiken röhögsz. Meg aki nem tudja eldönteni, hogy ez gonoszság vagy nem, na ott is vannak problémák... Bagoly mondja verébnek... kb. ugyanez.
2014. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1#-es vagyok.


Persze, én is sokat röhögök a hülyeségeken, de mások problémáján nem szoktam röhögni...

2014. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem gonosz vagy hanem h.ülye. több órád van naponta csak arra, hogy ilyen hüly.eséget csinálj,hogy másokon röhögj. ebből a cigiből és vodkanarancsból lejött, hogy te már vagy valaki... :D
2014. máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én inkább a fejem fogom, hogy mennyire bántóan tudatlan, ostoba emberek vannak. És ezt most nem rád értettem.
2014. máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 bumbi02 ***** válasza:
Nem vagy gonosz, csak valószínűleg unalmas. Mármint gonosznak akarod magad beállítani, hogy valamiben elüss az átlagtól. És a soraid olyanok, mintha inkább magadat győzködnéd, hogy mennyivel felettük vagy, mintsem minket..: )
2014. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-esnek igaza van- unod magad. Mert ostoba vagy, és nem akarsz segíteni másokon. A pokolban van cigi és vodkanarancs - látod, de nem éred el - és sóvárogsz csak egyre. Ez a pokol lényege.
2014. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:/ Sajnálom, hogy ilyen indulatokat és reakciókat váltott ki a kérdésem, én is pont ezért tettem fel mert nem vagyok már teljesen biztos abban, hogy ez egészséges, de azt már régóta tudom, hogy semmiképpen sem normális. Az a baj, hogy szeptembertől rossz társaságba kerültem, és ott ez megy. Ádám is folyton küldi ezeket a szarokat és egy idő után már tényleg vicces lett... lehet hogy könnyen befolyásolható vagyok :(
2014. máj. 24. 17:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is ide járok a hülyeségekért. És ezen a kérdésen is ugyan úgy röhögtem mint az összes többin :D


U.I: a vodkanarancs szuper

2014. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!