Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gonosz vagyok?

Nagyon gonosz vagyok?

Figyelt kérdés

Kinevetek nyomorult embereket, akik ide irkálják be az elképesztő hülyeségeiket. De tényleg órákig elvagyok azzal, hogy ezeket a marhaságokat olvasom. A kedvenceim a csúnya fiúk aggodalmai a jövőjüket illetően. Van egy Ádám nevű ismerősöm az is gonosz. Szerinte együtt fog elégni a lelkünk a pokolban. Hát legyen így, annyira nem aggaszt csak legyen ott cigi és vodkanarancs a többi majd lesz valahogy...


Ági L/majdnem 20



2014. máj. 24. 17:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nah de erről beszélek, most elszívtam egy cigit és el is múlt a bűntudatom. Ez mekkora jó kérdés:


Osztálytársam nem hajlandó visszaadni a füzetem, mit tegyek?


hát kicsit bolond a lányka többször írtam már neki facebook -on de semmi látta ,de nem ír vissza semmit szóltam már rá suliban ,mondtam már neki tegye le a portán..... de sík hülye .....segítsetek én megverem, nekem kell az a rohadt füzet.... :(


Egyszerűen hibátlan. Ha valaki nem tud visszaszerezni egy füzetet, pedig facebookon is megpróbálta és itt vár tanácsot. Az életkortól és nemtől függetlenül csak kiröhögni lehet.

2014. máj. 24. 17:55
 12/12 anonim ***** válasza:

A vicc az egészben, hogy te is pont azok közé a szerencsétlenek közé tartozol, akiknek a kérdésein röhögni lehet..:D

Legalább mi is nevethetünk azon, hogy mennyire szánalmas vagy...

2014. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!