Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még értelme élni?

Van még értelme élni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jó tanuló,jó sportoló se szép se okos...nem is szeretnek túl sokan. Változtatni igen, próbáltam sokszor de semmi nem fog soha összejönni

16l



2014. máj. 24. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
nem próbálni kell, hanem tenni
2014. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tettem is elég sokat... De már minden hiába
2014. máj. 24. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
hali, figyi én is így voltam vele a te korodban, sőt még 2 hónappal ezelött is, most 20 éves vagyok, és a nő akivel lett volna esélyem de elrontotta a bizonytalanságom , így kénytelen vagyok magamban bánkódni és sóvárogni utána még inkább nehézzé teszi életem, de változtatni nagyon könnyen lehet, de nem ugy hogy azt mondod hogy 5 ös leszel matekból pl, hanem el kell hinned hogy te különleges vagy, nem ugy mint Tompika de különleges és értékes ember a maga módján, sorold fel a külső és belső értékeidet és hibáidat, mindent, és azokon változtass először, mert csak akkor lehetsz boldog és csak akkor tudsz majd igazán szeretni valakit ha magadat szereted, sportolni elmész és előbb utobb ha szorgalmasan csinálod meg lesz az eredménye, még ha nem is egy érem de a testfelépítésed javul majd, a teljesitményed is és önbecsülést is ad, akár ha csak fekvőtámaszokat tolsz naponta 50 et már az is segit, tanulni meg óráról órára :) igazából ha 3-4 es vagy egy gimiben az sztem elég, érettségire majd nagyon tanulsz és azokra a tantárgyakra amik érdekelnek és amikkel továbbtanulnál majd, szép és okos? hmmm ez elég relativ nem gondolod , én sem tartom magam szépnek, sőt igazábol mások sem, de mégis vannak csajok akik érdeklődnek irántam ugy hogy semmit nem is csinálok csak önmagam adom egy társaságban, és igazából még mindig kicsit antiszoc vagyok szval elég különös ez számomra is, az hogy okos... ha tanulsz okos leszel, ha érdelmes vagy akkor nem feltétlen l kell a lexikális tudás hogy el tudj beszélgetni valakivel akármiről, és végül: élni érdemes, hisz a halálnál minden jobb, gondolj bele egy egészséges emberi lény vagy, nem vagy vak, sem siket , nem vagy testi sem lelki fogyatékos, ezeket kell megbecsülni és megbecsülöd az életet is, hisz egyszer véget ér addig viszont élvezd ki, barátokkal tölts időt, bulizzatok, ja most nézem hogy lány vagy, de alapvetően a tanácsaim egyetemes szintűek ;) szval csak fel a fejjel , remélem segitetttem némileg, ha még érdekel valami vagy nem érthetően fogalmaztam akkor nyugodtan írj privátban :) 20/f
2014. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2014. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fish1 ***** válasza:
Elősősorban a negatív és pesszimista hozzáállásodon változtass. És ne akard a változást azonnal, mert ez időigényes.
2014. máj. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha gyenge vagy, keress olyan embereket, akik jó hatással vannak rád, és folyamatosan próbáld fejleszteni magad.


el kell döntened, hogy mit akarsz az élettől, és miért tartod magad értékesnek. a legtöbb emberben vannak értékek, csak nem ismerik önmagukat, vagy elpazarolják azt.

2014. máj. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pontosan mit is tettél, mit változtattál? Jól gondolom, hogy csak a külsőségeken? A kutya nem ott van elásva. Belsőleg kell megváltoznod. Hogy hogyan? Ez a kérdés. Ebben segíthet szakember, jó könyvek, barátok, levelezőtársak.
2014. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig van. Ne add fel!:) Mindenkinek más a szép. És ha nem vagy okos akkor olyan szakmák tanulj, amihez nem kell sok ész. Miért nem szeretnék?
2016. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!