Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te milyen tulajdonságot...

Te milyen tulajdonságot utálsz az emberekben?

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 21:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Passzivitást, a segítség nyújtás szándékos megvonását, irígységet és a taktikai szempontból erőteljesen elszínészkedett, legtöbbször siránkozó érzelmeket.
2014. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
3-as válaszolótól kérdem: ezt nem azért csinálják az emberek, hogy az értékes információkat kiszedjék a másikból, majd leh.lyézzék (szándékos legyengítés) és ezekkel a "tollakkal ékeskedjenek"? Velem is történt ilyesmi és nem értettem a valódi szándékot.
2014. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Álszentség, kétszínűség, beképzeltség, nagyképűség, gyávaság, rosszindulat, csordaszellem, egyéniség hiánya(már ha ez tulajdonságnak számít)
2014. máj. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
29%
a kövérséget,az önkritika mentességét és a saját egészségük sárba tiprását,vagyis a lustaságot,aztán az ezt kimagyarázó mentegetőzést.
2014. máj. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
48%
az összes hozzászólóval egyetértek, de milyen érdekes, hogy mindenki tudja, hogy milyenek az emberek, csak azt nem veszi észre, hogy néha (tisztelet a kivételnek) ők is ugyan így viselkednek
2014. máj. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

a baj nem azzal van, hogy az ember esendőnek születik, hanem hogy nagy mértékben képtelen és igénytelen a fejlődésre, ezzel szenvedést és rombolást visz véghez környezetében.


ha önállóságunk kevés is, legalább okítással kellene egy jobb generációt kitermelni, mielőtt végleg elpusztítunk mindent magunk körül - magunkkal együtt.


(az utálat szó itt külön vizsgálandó az aktív gyűlölködéssel szemben, mint ahogy az ember is, és a kettő összefüggése)

2014. máj. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
53%
A korlátolt gondolkodást. Szerintem az összes többi, amit nem szeretek még: rosszindulatú pletykálás, másokon való taposás, nagyképűség, szellemi mélyrepülés, minden, minden ebből ered.
2014. máj. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
68%
01:27 De jó neked, hallod, olyan dolgokat kifogásolsz csak az emberekben, amik rád nincsenek közvetlen hatással, a te életminőséged nem romlik más hülyeségétől, irigyellek, komolyan mondom.
2014. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
nagyképűség, flegmaság, kétszínűség.
2014. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
a szokásoson túl (rossz indulat stb) én még utálom mikor valaki beszélgetés közben túl közel hajol. Magyarán belemászik az arcomba és úgy beszél. Ez nagyon visszataszító szokás. meg pl ha valaki kezet fog és nem engedi el és úgy kezd beszélgetni. Ez nekem nagyon kellemetlen, nem tudom miért. Utálom ha valaki affektál... ez fiatal nőkre jellemző. Nyávogásos beszéd stílus... gyerekeknél még normális, de 14 év felett egyre visszataszítóbb és annál rosszabb minél idősebb. Utálom még mikor valaki erőszakosan akar meggyőzni olyan dolgokról amikről más a véleményem.
2014. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!