Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20éves nő létemre miért...

20éves nő létemre miért hordom apukám hatalmas lógos ruháit?

Figyelt kérdés
Fura, de a hatalmas kötött pulcsikban, bő ingekben, lógos farmerokban érzem magam jól... pedig hihetetlten előnytelenek...

2014. máj. 26. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
És mi ezt mégis honnan tudhatnánk...?
2014. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
87%
Többet törődsz a kényelmeddel, mint azzal, hogy a járókelő férfiak boldogan legeltessék a szemüket rajtad.
2014. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
16%
pszichológiai problémák... menj dokihoz
2014. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 gömbicica ***** válasza:

vagy pusztán kényelmi szempontból, vagy mert ugy gondolod, hogy van rajtad "valami", amit el kell "rejtened".

ha időánknt ereszted el igy magad az nem baj, de azért a NŐT IS láttasd!!!!!

Hisz Nőnek születtél :-) aztán a gond az, ha az ember "eltramplisodik" félő, ugy is marad. Nem kellene.

2014. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%

Igénytelen vagy.


27F

2014. máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudhatod.

Vagy kényelem. Vagy nincs igényed az öltözködésre. Vagy mivel sokáig így jártál, nem tudod, hogy mi állna igazán jól, amiben jól is érzed magad.

Vagy tudatosan vagy tudat alatt takargatod magad, mert nem akarod elfogadni, hogy nő vagy. Esetleg valaki zaklatott, vagy olyat tett, mondott, amit te zaklatásként éltél meg.

2014. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Otthon csinálod ezt, vagy így mész ki utcára, munkába?

Ha otthon, akkor nem probléma, de utcán...


Én a nagyszüleim megmaradt régi holmijait szoktam itthon felvenni takarításhoz, kertészkedéshez, hogy ne a saját jobb cuccaimat nyűjjem. De a legtöbb ruhában nem tenném ki az utcára se a lábam, szóval ha csengetnek, néha villámgyorsan átöltözök...

2014. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy az apádba.
2014. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretnél fiú lenni. Tényleg komoly gondok vannak veled, még ha az egyik hozzászólót le is pontoztad (én visszapontoztam, mert igaza van).


És ne pszichológust keress, mert az kevés. Pszichiátert (ifjúsági). És lehetőleg holnap menj el hozzá.

2014. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Rapper vagy.
2014. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!