Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Általában mi a véleményed egy...

Általában mi a véleményed egy olyan emberről, aki valamiért talpal utánad, de közben (idegesitően) beakarja adni magáról, hogy ő "hűű de jófej, és milyen okos"?

Figyelt kérdés
..és ez téged nem igazán érdekel, mégis idegesitő, úgy érzed, mintha leakarna húzni a hencegéseivel.
2014. máj. 26. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos volt alkalmam ilyen embert ismerni. Én borzalmasan fárasztónak tartom, és egy idő után ha a szép szóból nem ért, bizony teljesen elhatárolom magam tőle. Egyszerűen teszek róla, hogy ne lihegjen a nyakamban. Ha másképp nem megy, akkor őszintén megmondom neki, hogy szálljon le rólam.
2014. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fúúú,nálam is volt sok ilyen.Sok embernél csak most vettem észre,hogy folyamatosan maguknak hencegnek,az ő életüket fújják...én sosem vártam el senkitől,hogy az én életemre legyenek kíváncsiak.Szóval mostanában minden kapcsolatot megszakítottam az ilyen ismerősökkel.Akiket még nem teljesen iktattam ki az életemből,ők néha még megkeresnek.Néha még válaszolok is az üzeneteikre,szépen,nyugodtan,kedvesen.Aztán majd mikor velük is betelik a pohár,akkor őket is elküldöm...először normálisan,aztán ha nem megy,akkor durvábban.Úgy már tuti menni fog.


A véleményem az ilyen emberekről annyi,hogy lehúzósak,és az élteti őket,hogy lenézzenek,miközben nekik kéne egy kis önbizalom,vagy egy pszichológus(mert van,amelyiknek meg épp túl sok az önbizalma.).

2014. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én ha kiszúrok egy ilyen embert, akkor többnyire elhatárolódom. Vannak ezek között olyanok, akik bizonytalanságot váltanak ki belölem, és nem értem miért csinálják, mi közük hozzám? A főbb kérdés, hogy ha valaki megakar ismerni engem(hangsúlyozom Ő engem), akkor miért beszél lekezelően?

Igaz, az én bizonytalanságom is, probléma, könnyen azt kelthetnek bennem, de megszokom lassan:D

2014. máj. 26. 14:51
 4/9 A kérdező kommentje:
lehet, hogy szükségük lenne pszichológusra, de azért én sem vagyok lelkileg valami tökéletes:-/ mégis úgy érzem, hogy miközben a másik ember ossza az észt, ami furcsa mentális állapotba taszít ha nem "vágok vissza", és behúzódom, közben észreveszem valahol mélyen, hogy a másik ember sem tökéletes valamiért, nem tökéletes az élete és mégis mit akar?
2014. máj. 26. 14:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon mélyen szánom szegényt, de azért kellő távolságot tartok közte és köztem. Biztos, ami biztos.
2014. máj. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy túl sokat lelkizel, vagy tényleg nincs mit visszaosztanod. Legalábbis én, aki keveset szoktam lelkizni, azt is inkább szigorúan, és jól forog az agyam, főleg szájkaratéra, így látom. Hadd tegyem hozzá: semmi akadálya, hogy akár már most hátrahagyd a tépelődés szokását és felszabaduljon egy mindeddig megbéklyózott, roppant intellektus. Nem viccelek, a legtöbb embernek kegyetlen komoly képességei lennének, csak túl sokat gondolkodik, legfőbbképp olyasmin, amivel igencsak semmi teendője nincs, és nem is lesz.
2014. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Áhh, ne nézd a nyelvtant, esküszöm visszaszokok az alvásra egyszer!
2014. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nem zavar, az nekem sem tökéletes:)) mikor hogy.. van amikor tényleg nem tudok mit mondani egy-egy témában vagy csak fáraszt, de sok esetben meg túl tépelődöm a végtelenségig. :))

szájkaraté, ez ilyesztően hangzik, sajnálom:))

2014. máj. 26. 21:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó, hát nem teljesen a jelentésében használtam a szájkarate szót, leginkább ilyen verbális brillírozásokat értek alatta, főleg az élvezhetőbb, semmit se akaró, vagy legalábbis nem nagyon entellektüelkedő fajulatokat. Persze nagyot mondásban se kell félteni, de ott legalább világossá teszem, hogy pont a nagyítás paródiája, amit művelek, meg jól veszik a lapot azok is, akik nem ismernek, és beindul a fokozás meg a variálás. :)
2014. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!