Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől van önbizalom hiányom?...

Mitől van önbizalom hiányom? Hogyan változtathatnék rajta?

Figyelt kérdés

Szóval annyi a lényeg hogy itthon tok jól elvagyok van önbizalmam tükör előtt is imádok lenni alapvetően

alapvetően egy szép jó alakú lány vagyok és amint kilepek az ajtón rosszul érzem magam dagadtnak rosszul oltozottnek pedig egyik sem igaz mégis mindig magammal vagyok elfoglalva hogy ki mit gondol rólam...év elején még Neem voltmegfelelo deom igybudos voltam de mára már találtam egy tokeletesetes hat meg minden de néha félek hogy budos vagyok e és valamikor beisképzelem azután itthon megszzaggllom magam és semmi tok illatos az meg nem.lehet jogy suliba budos voltam otthon még semmi...aztan

Ezen gondolkoztam hogy vajon az önbizalom hiány miatt szorongok vagy azért vann önbizalom hiányom mert izzadokmeg mindig magyarul szorongok

..meg van egy fiú akivel jártam.de emg tetszik es Meglátom és megfelelő rosszabb...egyszerűen sose tudok társaságba laza lenni mindig minden mozdulatomra figyelek stb..

Aztan egy ketpercig ha épp boldog vagyok akkor ramjo.egy kisonbizalom aztán el.is.megy...nem tudom mittegyek



2014. máj. 28. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha szorongsz,stresszelsz a suliban,akkor azért izzadsz.

Otthon meg akkor nyílván nem,azért nincs rossz szagod.Ez bizony nem jó dolog.Viszont egy kicsit zavaros az egész,a fiús dolgot nem is értettem.Ha esetleg egy kicsit olvashatóbban le tudnád írni..

2014. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát hogy meglatom és még rosszabb lesz a helyzet megjobban stresszelek
2014. máj. 28. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért van önbizalom hiányod, mert analfabéta vagy.


Így már nem csoda..

2014. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"tükör előtt is imádok lenni, alapvetően egy szép jó alakú lány vagyok" Akkor nincs önbizalomhiányod. Akinek valóban az van SOHA nem látja magát szépnek vagy jó alakúnak (meg eleve nem is írna ilyet magáról).

Az viszont lehet, hogy van egy enyhe kisebbségi komplexusod és azért érzed magad dagadtnak mások előtt mert hozzájuk méred önmagad. Hidd el, ez nagyon nagy butaság.. Előbb utóbb meg kell tanulnod, hogy nem felelhetsz meg mindenki elvárásainak. Lehetsz bármennyire szép mindig is lesznek olyan emberek akik valamiért beléd kötnek vagy leszólják a külsődet. De emiatt nem szabad elszomorodni, a lényeg az, hogy magadnak megfelelj. :) Szóval fel a fejjel és ne görcsölj állandóan a külsőd miatt. Meglátod ha abba hagyod, hogy szándékosan hülyeségeket beszélsz be magadnak idővel elfog múlni a szorongás.

2014. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!