Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám őket kibékíteni?

Köteles Virág kérdése:

Hogyan tudnám őket kibékíteni?

Figyelt kérdés

Van két haverom, nagyon jó fejek meg minden, mindkettőt nagyon bírom, de ők egyfolytában szapulják egymást, és nem bírnak leállni ezzel!!

Kérlek segítsetek, hogyan tudnám őket kibékíteni!!

A nagyobb gondom az, hogy fogalmam sincs miért teszik ezt egymás háta mögött szóval akinek van tippe kérem azt is írja le!!

Igazán köszönöm!! :)



2014. máj. 28. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Terv a következő: mindkettőnek külön külön mondj dicsérő szavakat, meg hogy békülne vele a másik. Küldj nekik a másik nevében apróbb ajándékokat. Végül teremts romantikus környezetet amikor találkoznak. Ha jól csinálod, nemsoká mehetnek Hollandiába házasodni.
2014. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
valami kozos program? csapatepito pogram? talalj ki olyan tevekenyseget ahol szukseguk lehet egymas segitsegere... talan en ezt tennem
2014. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves legelső válaszoló

jó ötletnek tűnik a tied, de ha jól tudom ezek tutko nem fognak bekövetkezni mivel két fiúról van szó és nem vettem még nagyon észre hogy táplálnak érzelmeket a saját nemük iránt szóval..

2014. máj. 28. 20:27
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi amugy a válaszokat :)
2014. máj. 28. 20:32
 5/5 anonim válasza:

Én így tenném:

1.Kialakítanék mind a kettőjük között szorosabb kapcsolatot, mit haver.

2.Megkérdezném mind a kettő verziót és, az érintettek is!

3.Nem árulom el a bizalmukat, csak egy közeli rokonnal megpróbálnám összerakni a képet!

4. Aztán megpróbálnám tisztázni, hogy mi a probléma és téged zavar a kettőjük vitája , és hogy szeretnéd, hogy adjanak egymásnak még egy esélyt.

5. Mellékesen próbáld meg tisztázni velük, hogy nem is utálják egymást! Próbáld elhitetni velük, hogy legjobb barátok! Beszélgess velük mélyen és később is foglalkozz velük többet! :)

6.Ha kibékülnek nyert ügyed van. Ha nem békülnek ki még ezek után se, nem akarlak elkeseríteni, de csak az az egy lehetőséged van: Össze kell ülni és beszélni kell a fejükkel!

7. Ha ezek után sem békülnek ki akkor szerintem nincs is rá esély.. :( De nyugi ez nagyon ritkán fordul elő és a félreértések alakítják ki a vitákat! Reméljük ez is azon alapul! :)

2014. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!