Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy a baj? A Barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a baj? A Barátnőmmel szóba jöttek a tabuk. Ő mondott 2 olyan dolgot ami nem olyan de amit én mondtam amiatt szakítani akar. Légyszives valami ötlet hogy tudnám kibékíteni! Nem akarom elveszíteni nagyon szeretem! 16|F

Figyelt kérdés
Azon borult ki hogy felvallatam hogy én egy lány fenekén és mellén kívűl a lábfejét is megnezem. Erre ő szakítani akar... Tényleg ekkora baj?

2014. márc. 24. 21:41
 1/6 LeftBehind ***** válasza:
100%
Ha már ennyitől kiakad, talán te járnál a legjobban egy szakítással.
2014. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már megtörtént... Tudod a legyünk csak barátok sztori :(
2014. márc. 24. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez hol tabu?

Szakítani akart, ezért olyanra terelte a beszélgetést, ami mindegy mi, de berághat rá.

Vagy vizionálta rögtön, hogy masszív lábfétises vagy, a körömcipőjéből iszod a pezsgőt, a lábujjközét nyalogatod, ha nem a tűsarkát, és a lehúzott harisnyáját tömöd a szádba szex közben. És ehhez nem volt kedve.

2014. márc. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én mondtam hogy nem vagyok lábimádó de amit mondtál abba van valami
2014. márc. 24. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
nem akarta lábbal kicsapni. mert 15L és megijedt tőle.
2014. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez csak ürügy volt... amúgy is szakított volna. örülj neki. lépj tovább!
2014. márc. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!