Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kínos mosolyogva végig menni...

Kínos mosolyogva végig menni az utcán? Mit gondoltok/gondolnátok, ha megláttok/meglátnátok egy ilyen embert az utcán?

Figyelt kérdés

Nagyon vidám személyiség vagyok, és legszívesebben éjjel-nappal csak vigyorognék, azonban látszólag az emberek rossz szemmel néznek rám, ha magamban mosolygok (bár lehet, hogy csak én látok bele rosszat).


Az utcán és úgy egyébként, ha egyedül vagyok emberek között, próbálom modorálni magamat, mert nem tudom, hogy szégyelljem-e a mosolygási kényszeremet, vagy felvállaljam.


Ti mit gondoltok az olyan emberekről, akik csak úgy magukban mosolyognak?


16/N



2014. máj. 29. 16:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akár pozitív, akár negatív volt. Megnyugtató, hogy a többség pozitívan vélekedik erről, köszönöm!


Utolsó, tetszik a Winterfresh-es felhozatalod.

2014. jún. 18. 12:52
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig mosolygok az utcán,letojom hogy ki mit gondol...én így érzem jól magam!!! Nyugodtan mosolyogj csak!! ;)

15/L

2014. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

OFF: "16/N" :D Inkább maradjunk a "16/L"-nél.

Kérdésedre a válasz: Nyugodtan mosolyogj! :)

Ne foglalkozz azzal hogy más mit gondolhat, mosolygásban szerintem semmi szégyelnivaló nincs!

Ha meglátnék egy ilyen embert, azt gondolnám hogy biztosan jó napja van, valami sikert érhetett el, vagy egyszerűen vidám személyiség.

2018. márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyakran mosolygok, sőt, akár még hangosan röhögök is magamban, ha olyan kedvem van. Akinek meg nem tetszik, az kerüljön el! :D

17/L

2021. okt. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Sikerült megőrizni a vidám személyiségedet?
2022. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
16 évesen én is mindig mosolyogtam.Egy gyereknél ez teljesen normális.
2023. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!