Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fáj egyes embereknek,...

Miért fáj egyes embereknek, ha valaki nem egy gépsor mellett állva keresi meg a pénzt?

Figyelt kérdés
Hanem pl abból él, ami a hobbija, és még támogatókat is tud szerezni hozzá, meg reklámfelületet is biztosít jó pénzért.

2014. máj. 30. 04:10
 1/8 Fish1 ***** válasza:
72%
Mert irigyek. Ők azok, akik nézik, hogy elmegy mellettük az élet, és könnyebb pampogni, mint bármit is tenni a saját érdekükben.
2014. máj. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Golan Trevize ***** válasza:
80%
Így van, színtiszta irígység az oka.
2014. máj. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha egy forinttal több van neked, mint másoknak utálni fognak. Jó magyar felfogás, a külföldön élő magyarokat is folyton köpködik.

Mindenkinek adott egy csomó lehetőség, csak sokan inkább utálkoznak, minthogy megmozduljanak.

2014. máj. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

magyar mentalitás, ne törődj vele, csak a saját életed legyen a legfontosabb, és ne másokkal törődj.

ha irigyek rád, az azt jelzi jó úton jársz, mert révbe valamilyen területen, és azt irigyli tőled a sok ember!

2014. máj. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Irigységből
2014. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Irigység, de nagyon. Mikor itthon dolgoztam, ha néha tehettem meghívtam pár havert 1-1 sörre vagy hasonló, jól elvoltunk. Mióta kinn dolgozom is akartam pár iylen alkalmat, de valahogy nem akartak átjönni, meg ha jöttek is voltak a csipkelödő megjegyzések, hogy mért a megszokott sört vettem, hisz úgy is " ki vagyok tömve ". Közben a lehetőség adott volt nekik is, csak nem éltek vele, de mégis én lettem msot a " rossz ".
2014. jún. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a sörre azt mondtam volna nekik,hogy azért vettem a gagyi cuccot,nehogy elrontsák a gyomrukat a belga Vestvleteren 12-vel.:)
2014. jún. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A középszer bosszúja!

Amikor szakvizsgáztam utána kettő évet kint töltöttem, mert nem csak a papír hanem a szaktudás is érdekelt.

Haza jöttem és nem a régi beosztásomba kerültem, hanem feljebb, akik előtt az ajtó nyitva állt elkezdtek fújtatnia hátam mögött.

Szerényem mondtam, hogy aki a hátam mögött áll az a legjobb helyen van, ahhoz!

A fájó az ebben, hogy emberekkel foglalkoznak hivatalból!

2014. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!