Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Segítség! A férjem függő a...

Segítség! A férjem függő a neten! Mit tegyek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy a férjem régebben regisztrált a facebookra, majd egy idő után arra használta hogy lányokat nézegetett rajta. Majd megismert engem és felhagyott ezzel. A kapcsolatunk nagyon harmóniukus sosincsen baj nagyon szeretjük egymást. Mivel mindent megbeszélünk igy a ferjem elmondta hogy neha kesztetest erez hogy a facebookon keresgeljen lanyokat, de eszebe jutok es befejezi. tenyleg szeret engem, de ez rator. amugy meg az utcan sem nez ra mas nore meg szmmi ilyesmi, es megcsalni sem csalna meg. de szeretnek rajta segiteni nagyon, kerem aki tud irjon..koszonom nagyon elvagyok keseredve

2014. máj. 30. 16:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
hát ez igaz :)
2014. jún. 1. 20:34
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo :-) szted csak a te parod nezegeg mas noket a favebookon????mindwn ferfi csak van aki felvalalja es van aki titokban teszi ezt!sot van olyan par kapcsolat ahol eszre sem vesszi a masik fel hogy epp a parj mit csinal faebookon! Ez miatt ne csinaljj nagy botranyt otthol.... semmi ertelme..!!mert akkor max titokban fog leskelodni faccen...

Tudom nehez de probalj ferfi esszel gondolkozni es megerteni a paroday... mert ugyan mi nok ha latunk a facen 1 jo pasif mi nrm nezzuj meg??sztem de !!! Paromal mi beszelgetunk errol....es igaza van... parod teged szeret es nem csak a kulsod miatt... bizyosan van tolem,toled szebb nö, de ertekesebb nem biztos!!! Szepseg belulrol fakad... es cicababa lehet jo 1 ejszKar...de egy no felesegnek mar nem biztos!!ne feljj egy dugasert nem aldozna fel a biztos harmonikus ksocsolatot!!!ax meg hogy nezegeti hat neze azert van szeme...de a szive az elete a te kezedbem van!!!(mi tudjul egymas jelszavat) ha ez teged megnyugtatna akkor csereljetek jelszot.... mert a parod nezegeti a csajos kepeket es a noi ėssz elkezd mukodesbe lepni.. .kombinalni .. es ebbol jon a durca stb...:-) legyel no es bizz magadbam elso sorban hogy ilyen kis semmiseg ne boritsa fejjetetrjerr a kapcsolatodat :-) .!!bocsi teolorol irok neha melle.pottyogok

2014. júl. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!