Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A 48 éves férjem teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 48 éves férjem teljesen facebook függő lett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb fél éve regisztrált a facebookra,mondván haladni akar a korral.ez eddig teljesen rendben van,de állandóan ott ül.Már vagy 500 ismerőse van(ezekből kb 150-et,ha tényleg ismer),és állandóan ott chatalget nyelvanulás/gyakorlás címszó alatt mindenféle külföldiekkel.Persze nagyobrészt csajokkal mondnanom se kell(nem gondolom,hogy megcsalni készül mert nem hiszem,hogy ezért idejön valmelyik mondjuk Baraziliából...),de baromi idegesítő,mert már semmi mást nem csinál,ha elmegyünk nagynehezen valahová ott is folyton a telefonon a fb-ot nyomkodja.Már a szexuális életünk is a kárát látja,mert mindig nekem kell kezdeményezni(ami már unalmas),és sokszor mondja,hogy mindjárt odabújok,aztán én nem megunom,fekszem az ágyban mint egy díszpinyt 1 órája,mert ő még bocs de előb elköszön az "akárkitől"...Sokszor késő estig fenn van,mert a mitoménnmilyen Honulului "ismerőse" akkor van ott az időeltolódás miatt,és másnap meg tiszta zombi...Próbáltam már vele többször megbeszélni,de ha van is javulás csak pár napig aztán kezdődik minden előröl.Nem akarja belátni,hogy ez így nem normális.Én 11 évvel vagyok fiatalabb nála,mégsem ülök itthon folyton a net előtt(ő elintézi sokszor azzal gépezzek én is...)

2014. jan. 19. 18:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez elég súlyos eset szerintem. Adj neki ultimátumot, a lényeg, hogy a fejéhez kapjon és megijedjen.
2014. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Már volt ultimátum...Kb 1 hétig tartott a hatás...:/

Közli,hogy ő attól még adafigyel közben rám is,tudunk beszélgetni...Mondtam nekem az nem beszélegetés,hogy közben a facebookot nyomkodja.Erre persze én vagyok hisztis...

2014. jan. 19. 18:55
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért tartott egy hétig, mert tudja hogy úgysem fogod otthagyni. Vidd el pszichológushoz. Komolyan.
2014. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
4%
11 évvel fiatalabb vagy. Talán pénzes a csávó? Mert ha igen, akkor kérj csak tőle lóvét, aztán addig menj el valahova, ülj be a luxusautóba azt kész. Élvezd az életet.
2014. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Mondd le a netet.
2014. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ugyanez a helyzet,szinte szóról-szóra.Az én férjem 54 éves.Mi is próbáltuk megbeszélni,de semmit nem használt,ráadásul az enyém keményen flörtölgetett is(mondjuk elképezlésem sincs mit akar huszonéves csajoktól(akik ráadásul a föld másik felén vannak...).

Sajnos egyre roszabb a heyzet,mert már kezd agresszíven válaszolni,ha merek szólni,hogy már megint 10 órája az ipad-et nyomkodja.Sose hittem volna,hogy így van de ez tényleg olyan mint a drog meg az alkoholizmus...:(

2014. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Ja persze mondjuk le a netet...Akkor folytatja a céges telefonján 3G-n...Na azzal mit csináljunk?
2014. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

OFF:

Mekkora egy kretén vagy 4-es!

11 évvel vagyok fiatalabb,ha kicsit tudsz számolni akko én 37 éves vagyok...!A luxusautós pasik huszonéves csajokra vadásznak nem egy 40 hez közelítő "öregaszonyra".:)

Annyira utálom ezt,ha véletlenül több mit 5 évvel idősebb nálad a férjed akkor tuti,hogy a bőre alatt is pénz van,ez mekkora marhaság már!

ON:

Utolsó,sajnálom,hogy nálatok is ez van...Nem tudom mit tehetnék,de én igazi életet akarok,nem virtuálsat...Nem hiszem,hogy az a megoldás,hogy akkor kockuljak én is és kész,mert ahhoz minek együtt lenni? :(

2014. jan. 19. 19:43
 9/18 A kérdező kommentje:

3-as,nem hiszem,hogy bárkit el lehet vinni az akarata ellenére pszichológushoz...:/

Persze én is mondtam,hogy menjen,de erre nekem támadt,hogy ő nem "bolond" mert beszéleget egy "kicsit" a neten,és szerinte én vagyok antiszoc...

2014. jan. 19. 19:46
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez már függőség. Valahogy hatni kéne rá. Ha szeret téged akkor csak megpróbál változtatni. Ültesd le beszélgetni, hogy ez nem jó se neki, se neked, se nektek. Totál elhidegülés lesz ebből, ritka szex, unalmas élet, te meg beadod a válópert, mert ezt sem lehet a végtelenségig tűrni. Próbálj vele megegyezni, hogy napi maximum 2 órát töltsön a neten, a többi időt meg szánjátok egymásra. Találj ki valami programot magatoknak...sétáljatok, sportoljatok, főzzetek, kártyázzatok, filmezzetek, szeretkezzetek, társasjátékozzatok...mindegy mit, lényeg, hogy együtt! A férjed viselkedése engem elgondolkodtatna, hisz ha már ennyit jelent neki a facebook és ennyit lóg ott, hogy téged is megbánt ezzel, elhanyagol ott már valami más gondok is lehetnek.
2014. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!