Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehetne tenni?

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
A testvérem nagyon idegesítő!! Mindenben jobb nálam, és néha úgy érzem, hogy direkt keresztbe tesz nekem. Tudja, hogy utálom a cigit, és ki akarja próbálni, nemrég csináltam egy blogot abba szoktam írogatni a történeteimet (persze ő sokkal jobb story-kat ír nálam) és most erre ő is csinált egyet. Ami nagyon idegesítő és most emiatt haragszok rá. Néha annyira utálom!! És néha csak úgy ok nélkül idegesít csak a jelenléte is. Ez ellen lehetne tenni valamit? Köszi a válaszokat!

2014. máj. 31. 22:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele megbeszélni, de nem sikerült!!! És tényleg igaz amit mondok!! Ja és tanulj megkultúráltabban írni!!! És képzeld lenne jobb dolgom, csak nem akarom hogy mindig idegesítsen!! És nem tudtam hol lehetne még megkérdezni!! Amúgy ha valami nem tetszik nem kell válaszolni!!!!!
2014. máj. 31. 23:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt lehet tenni, hogy el kell fogadni a tesót olyannak amilyen. :D
2014. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lehet az lesz az egyetlen megoldás:/ utolsó köszi a választ!!
2014. máj. 31. 23:25
 4/5 Fish1 ***** válasza:

Nem hiszem, hogy mindenben jobb nálad. Egész biztos van olyan dolog, amiben nem.

Elképzelhető, hogy neked önértékelési problémáid vannak?

2014. jún. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kell valamit keresned, amiben te vagy a jobb! Majd megmutatod neki. ;)
2014. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!