Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy nős emberrel van viszonyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nős emberrel van viszonyom, el akar válni miattam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Három éve viszonyom van egy nős pasival. Szeretem, de nem vagyok belé szerslmes. Ma elmondta, hogy szeret engem és el akar válni, hogy velem éljen. Mondtam neki, hogy én nem tudnék vele élni és ne váljon el miattam. Nem akarja ezt elfogadni. Most mi lesz?
2013. dec. 25. 21:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Nem fog elválni szerintem miattad.Ha meg igen az nem miattad lesz.
2013. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Gratulálok! :) csak nem tudom , mint nő a nőnek..még a legelején nem volt benned annyi 'empátia' vagy nem is tudom h mi, hogy annak a másiknak aki hozzáment ehhez a szerencsétlenhez..és talán élete szerelme(nem biztos!) nem zúzom össze az életét..Bűntudatod nincs?
2013. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Miért lenne büntudatom? Az asszony semmiről nem tud, és én nem is akarom, hogy miattam elhagyja a férje!
2013. dec. 25. 21:33
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Hasonló jóket neked is:-) Majd te is ezt kapd vissza a férjedtől.
2013. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmondtad hogy akkor se fogsz vele élni, ha elválik, akkor többet nem tehetsz. Ha felmerül még a téma, ismételd meg párszor ugyanezt nagyon határozottan, talán elhiszi.
2013. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez a bajos verzió, ha egyik túl komolyan veszi, a másik meg nem.

Ha elég határozottan mondod, - mit tehetne, mint, hogy elfogadja. - de lehet, jobb lenne most szakítani vele.

Sok minden nem várt drámát megelőzhetnél vele, neked, neki, a családjának.

2013. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%
Undorító vagy!
2013. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
62%
Mint férj,és családapa irok!Nem tudom mi ..ki kellene ahoz hogy hátrahadjam a családomat!!Ha lenne egy kis eszed rég kiléptél volna a kapcsolatból.Az ilyen nőnek kivánom,kapja vissza az élettől amit ő szerez másnak!
2013. dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%

Bocsánat hogy offolok, de belém büdösödik ha nem írom le, mert annyiszor látom és olyan ordas hiba kedves előző... hagyjam... a hadaknak ehhez semmi közé.

És te kérdező: szakíts vele bakker, keress egy másik nős pasast, van belőlük bőven.

2013. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, ha válni akar, az 80-90%-ban nem miattad van. Jól működő kapcsolatból nincs az a harmadik, aki ki tudna szakítani egy férfit, te csak az utolsó csepp lehettél abban a bizonyos pohárban. Ha tényleg a család lenne fontos neki vagy a felesége, akkor ez meg sem fordulna a fejében. Felnőtt ember, ha elmondtad neki, hogy részedről ez nem komoly, de ennek ellenére el akar válni, akkor te nem tehetsz semmit, mert a döntése valószínűleg ennél mélyebbről fakad.
2013. dec. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!