Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudják az emberek...

Miért nem tudják az emberek elfogadni az övéktől eltérő véleményt? És miért ragadnak le egy számukra nem tetsző dolgon, a lényeg pedig miért vész el emiatt?

Figyelt kérdés
Röviden: itt sok a troll, a bunkó, a kötekedő, engem ez idegesít, pedig szeretek embereknek segíteni. De ezután letojom, nem fogok segíteni, mert elveszik a lelkesedésem.
2014. jún. 4. 21:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Anonímként könnyű, élőben tuti nem tennék meg ennyien.
2014. jún. 4. 21:02
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Sokan így próbálják álcázni, hogy mennyire nincs önbizalmuk, és miközben habzó szájjal dicsőítik a módszereiket, titokban attól rettegnek, hogy valamit nagyon rosszul csinálnak.


Meg persze az is, amit az első mond, nem kell vállalni mellé az arcukat..

2014. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én még nem tettem fel kérést, így csak sejtem, hogy mi játszódik le a kérdezők fejébe. Szerintem a legtöbb kérdező csak megerősítést szeretne kapni a válaszolóktól. Naná, hogy ha akad 1-2 ember aki nem osztozik a véleményén, még ha teljesen normális érvekkel teszi azt, azt egyenesen személyes sértésnek veszik. Persze különbséget kell tenni az építő kritika és a bunkó beszólások között.

Én megpróbálok minden egyes kérdésemnél normális hangvételű véleményt írni, ha kell tényleg építő kritikát fogalmazok meg. Egyesek ezt sértegetésnek vették és lepontoztak :)

2014. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hm, akkor nem vagyok egyedül. Sokszor azt gondolom magától értetődőnek, logikusnak, amit én gondolok, és leírok, aztán jön a lepontozás és a fikázás. Na, akkor fokozatosan megyek bunkóba, mert ilyen hülyéket még nem láttam, mint a lepontozó-beszóló-leszóló társaim. És olyanokat szoktam írni kulturált hangnemben, amiket megtapasztaltam, és úgy adtam tanácsot.

Mindkettőtök felpontozva általam!

2014. jún. 4. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!