Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valakinek ennyire...

Hogy lehet valakinek ennyire eltérő két személyisége?

Figyelt kérdés

Megismertem egy 28 év körüli férfit, már többször találkoztunk társaságban, elég meghatározó személyiség (gondolom a munkájából is adódik, mert vezető beosztású rendőrnyomozó), vezető egyéniség, határozott, jól kommunikál, jó megjelenésű, jól kijön a férfiakkal, de nőkkel nagyon lekezelő.

Nagyon kimérten, talán egy kicsit kekeckedve beszélt a nőkkel. 1 nő volt a kivétel, akivel jól elviccelődött, de azzal általános iskolás koruk óta barátok.

Nem is értettem miért ilyen, mert láthatólag a jelenlévő nők többségének meg bejött, mint pasi. Persze, az se jó, ha egy férfi minden nővel kedveskedik, de egy emberi szót mindenki megérdemel.


Nha és itt jött a lényeg, tegnap megismertem a srác barátnőjét, mert ő is eljött egy baráti összejövetelre. A megdöbbentő az, hogy ez a srác a barátnőjével, meg teljesen más, ölelgette, becézgette. Mindig kérdezgette, hogy éhes-e, szomjas-e,hozzon-e valamit neki. Azt hittem ez valami új kapcsolat, de kiderült több mint 7 éve együtt vannak.


Nektek nem furcsa ez a viselkedés?



2014. máj. 25. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát adódhat valamiféle frusztrációból is, vagy így "védekezik", mert nem tud kommunikálni a másik nemmel, zavarban van.
2014. máj. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Önmagával nem jött még tisztába. Macsóként akar viselkedni a nőkkel, miközben szereti a barátnőjét. Úgy érzi, hogy kihagyott sok kalandot, de ezt a belső feszültséget még nem tudta kellően feldolgozni.
2014. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért, te mindenkivel egyformán viselkedsz?


Ez nem két személyiség. Aki közelebb áll hozzá, azzal kedvesebb, aki távolabb, azzal nem. Mint a legtöbb ember.

2014. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fish1 ***** válasza:
Nekem elsőre az jött le, hogy a kapcsolatában papucs, és azzal, hogy a többi nővel lekezelően beszél, ezt kompenzálja.
2014. máj. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!