Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért képzeli magát sok ember...

Miért képzeli magát sok ember Sherlocknak?

Figyelt kérdés

Itt feltesz valaki egy kérdést, majd egy másik kategóriában is, vagy ugyan abban, DE sokszor 2-3 hét ELTÉRÉSSEL de máshogy.

És belinkelik sokan, hogy "már megint te vagy az? Fejezd s már be! Nyugodj már le! Tudtam, hogy te vagy az!"

Most miért képzeli magát sok ember itt ilyen "detektívnek"?

Most ezek mit éreznek? hogy "húúú tudtam hogy megint Ő kérdezi ezt! De ügyes vagyok!!!"


Ennyire unalmas az életük! Szerintem szánalmas, hogy valaki annyit van ezen az oldalon, hogy fejből tudja ezeket a kérdéseket, meg a történeteket hogy felismer mindenkit!



2014. jún. 6. 18:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is beszoktam linkelni a kérdező előző kérdéseit, és nem paranoiából, fontoskodásból, vagy egyéb hülye okból teszem.


Idegesítő, amikor valaki feltesz hetente 3 kérdést ugyanazokkal az adatokkal, máshogy megfogalmazva.

Nem kell ehhez itt tölteni az életed. Elég ha néha-néha átnézed a kérdéseket. Garantálom, hogy belefutsz majd valakibe, aki sokszor egymás után megkérdezi, hol barátkozzon, terhes -e, miért ilyen magányos stb. annak ellenére hogy bőven ellátják tanácsokkal.


Ezzel az a baj, hogy a forgalmasabb témakörökben kiszorítják az új kérdéseket az 1. oldalról, és rengeteg potenciális választól fosztják meg ezzel a többi kérdezőt.


Ha elégedetlen vagy a válaszokkal, emeld ki a kérdésed. Ha nem kapsz új válaszokat, az nem véletlenül van.


Nem kell picsogni ezzel kapcsolatban, nem azért van ez az oldal, hogy csak a te problémáddal törődjenek, nem csak neked van szükséged azokra a válaszokra. Tartsd be a szabályokat, és ne neked álljon feljebb, ha belenyomják az arcod a saját otthagyott szarodba.

2014. jún. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!