Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan emberről, aki egy köteg 20 ezressel mászkál és fizetéskor is abból a kötegből húzza elő a pénzt?

Figyelt kérdés

Hogy mindenki lássa mennyi pénz van nála.

Az életben nagy arcoskodó, átlagos, de új autója van, mindenből új cucca, de pénz az mindig sok van nála!



2014. jún. 6. 22:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Azt, hogy nevetséges. Mi is szoktunk ilyeneket látni, általában egy fejcsóva+röhögés kombóval elintézzük, ha szórakozóhelyen látunk ilyet.
2014. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Engem szimplán nem érdekel. Úgyis csak addig csinálja, amíg egyszer meg nem verik és ki nem rabolják az utcán.
2014. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
20%

én is ilyen vagyok, mindig van nálam pénz, 2-300ezer ft, mi ezzel a probléma?

nem értem

2014. jún. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Köteg 20 ezres, az 2 millió ft.

Általában bekötve, ahogy a bankban kiadják.

és általában ez van nála, így fizet, hogy ezt előveszi, és abból adja a pénzt.

Szokott is lenni szem meregetés, mikor ezt valaki meglátja!

2014. jún. 6. 23:15
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
mit? hogy bátor! "rossz" ember előtt mutogatja a vagyonát és kirabolják...:)
2014. jún. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
43%
Kb. letojom. Akinek erről bármilyen köpködős véleménye van az mind irigy kutya, söprögessenek előbb a saját házuk táján aztán lehet véleményt alkotni.
2014. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
Irigy kutya, persze. :D Ha valaki tisztességgel megkeresi, nem sajnálom tőle, de attól még überszánalmas mikor felvágnak vele.
2014. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%

Amíg nem szólogat be másoknak,és nem a pénzével akarja eladni magát mondjuk egy nő előtt akkor lesz*rom.

Kvázi nekem a ruháimban, telefonomban, nyakláncaimban bőven benne van annyi pénz, amennyi másnak fél évi fizetése volna.

Mégsem mutogatom magam, aki látja az gondolhatja hogy nem összelopott dolgok.

2014. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
ez te vagy?
2014. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
54%
Ha ő írna ki rólad kérdést, hogy "mit szóltok az olyan panelprolihoz, aki mindig szedett-vedett ruhákban jár, autója nincs, soha nincs egy fillérje sem" akkor mennyire háborodnál fel, hogy milyen jogon kutat más a te pénztárcádban, mi köze az életedhez?
2014. jún. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!