Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/Férfiak! Miért a vékony...

Fiúk/Férfiak! Miért a vékony nők tetszenek a többségeteknek? Mi a vonzó egy vékony nőben szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 14:04
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem arra akartam célozni, hogy miért nem a kövér nők a szépek, hanem arra vagyok kíváncsi, hogy miért tartanak szebbnek, vonzóbbnak egy negyven valahány kilós, vékony, kis mellű ( vagy szinte nincs is semmi melle)nőt, egy átlagos testsúlyú (50 valahány kilós), telt keblű, nagy mellű nőtől.
2014. jún. 8. 14:39
 12/32 anonim ***** válasza:
91%

A 3-assal nagyon nem értek egyet. Amikor a legvékonyabb voltam, az 170 cm-hez 48-50 kg-ot jelentett. Folyamatosan csokit, sütit, csipszeket, meg jó zsíros, magyaros kajákat. Emellett semmit nem sportoltam, a szabadidőmben az ágyon döglöttem, tévéztem, olvastam, kifejezetten utáltam mindenféle sportot.

De nem híztam egy dekát sem sok éven át, egyszerűen nem tudtam. Nem hormonális okok miatt, semmi bajom nem volt, ami indokolta volna.

Az egyik barátnőm meg tornázni jár, diétázott, egészségesen élt, mégis sokat küszködött a plusz kilókkal. Nem volt nagyon kövér, de határozottan husis, a jószándék sem mondhatta rá, hogy vékony.


Ezek után rólam az aktivitás sugárzik és hogy fontos a mozgás? Marhajó! :D

2014. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
sportos jó mellű nők a legtutibbak de ha választani kellene egy sovány és egy kövér jabbá nő között a vékonyat választanám
2014. jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
60%

Egy nő legyen vékonyabb ,törékenyebb nálam,ez alap feltétel,mint ahogy az is,hogy tudjon futni,ne legyen lusta,életképtelen.

Lehet 60 kiló,sportos,nem kell csont soványnak lennie,de mindenképp legyen egészséges.

Ez viszont csak a külső,nem ez alapján fog megtetszeni valaki.

2014. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

[link]


Ez az alkat (a kép jobb oldaláon levő nő)nekem kifejezetten tetszik, de csak akkor, ha 30 meg 40 év felett is ilyen marad.

2014. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
"Ez az alkat (a kép jobb oldaláon levő nő)nekem kifejezetten tetszik, de csak akkor, ha 30 meg 40 év felett is ilyen marad." ebből is jabbá lesz csak idő kérdése
2014. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Mindenki elhízhat 40 fölött, ha már itt tartunk és ha úgy vesszük, akkor egy nagyon vékony lánynál ez drasztikusabb változás. Úgy értem, aki egész fiatalkorában fogyókúrázik, vagy odafigyel mit eszik, az nem biztos, hogy 3 gyerek meg munka mellett is egészségesen fog táplálkozni. Viszont akinek van egy átlag súlya, mire nem annyira figyel oda, az később is megmaradhat olyannak, mert fiatalon sem igyekszik nagyon vékony maradni meg később sem. Itt most nem a 100 kilósokra gondolok, hanem mondjuk egy 65-70 kilós nőre.
2014. jún. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
13/16-os Válaszoló! Egy nő csak úgy lehet egyszerre sportos és jó mellű, ha kisportolta a testét és szilikonmelleket csináltatott hozzá. Ha egy nő rendesen sportol, akkor a mellei is eltűnnek és fiús testalkatú lesz, amin már csak a plasztikai sebészet tud segíteni... Ezt tartod a legtutibb női testnek? Sportos női testalkat, szilikonmellekkel?
2014. jún. 8. 15:44
 19/32 A kérdező kommentje:
Bocsi, az előbb 13/18-ast akartam írni!
2014. jún. 8. 15:45
 20/32 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy a férfiak többségének a nagyon vékony nők tetszenek, csak vannak olyanok, akiknek ők.

Ez ízlés kérdése. Ha a saját környezetemet veszem, mi nők meg inkább a nagydarab, macis férfiakat szeretjük, a vékonyak, meg a kigyúrtak nem nagyon érdekelnek. De nem mondhatom azt, hogy akkor már a nők többségének biztos ilyen alkat tetszik, valószínűleg vannak olyanok is, akik a vékonyabb férfiakat szeretik.

Úgyhogy ez inkább csak a szokásos általánosítás.

2014. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!