Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/Férfiak! Miért a vékony...

Fiúk/Férfiak! Miért a vékony nők tetszenek a többségeteknek? Mi a vonzó egy vékony nőben szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 14:04
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Az én környezetemben alig van néhány srác, akinek kifejezetten a vékony csajok tetszenek. Amikor betegség miatt lefogytam 172/48 -ra, akkor mindenki (koliban, egyetemen, barátok) azt mondta, hogy ez nagyon sovány, híznom kéne. Most 58 kg vagyok, de még mindig nem felelek meg a legtöbbnek. Valamiért vékonyabbnak nézek ki, mint a valódi súlyom indokolná. Az összes huszon, harminc éves férfi ismerősöm szerint egy normális nő legalább 60 kiló. Tizenévesek véleményére pedig őszintén szólva nem adok. Nem nekik kell tetszenem, nem vagyok pedofil.

Tesómnak is 52 kilós csaja van, de fel akarja hízlalni legalább 60-ra ő is. Pedig mindig is a külsőségekre ment rá.

2014. jún. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Utolsó Válaszoló! Köszönöm a válaszodat! Én 52kg/163 cm vagyok, és én sem értek egyet a negyvenvalahány kilós, lufimellű, egészségtelen kinézetű "sztármodell alkat" divathullámmal, ami szerencsére az általad mondottak szerint nem mosta át minden férfi agyát.
2014. jún. 8. 18:27
 23/32 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy kövér kérdező. Érdekes, hogy én alig ismerek olyan férfit, aki kifejezetten a 40 kilósra bukik. Mindegyik szerint gusztustalan, ha kilátszik a lány csontja.
2014. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

van 1 alacsonyka bnom o olyan 40 es, meg neki is sovany! az ilyen szetfolyost en se birom, de pl volt/van az a sovanyitos reklam mikor fehernemut probal a csaj, azt lesovanyitjak, pedig eredetibe ahhh nagyon megdongetnem :D

o jo: x4.fjcdn.com/comments/+_b66740f83110b8f4e00527918a465bff.jpg

2014. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
Nekem az egyik fiú haverom mindig azt mondta, hogy neki nem tetszenek az "elől mosom hátul habzik" típusú lányok. SZóval nem minden fiúnak jönnek be a 40 kilós lányok. Egy lány, azért lány, mert van melle, feneke. És most nem a duci lányokra gondolok. Én 163 cm vagyok és 54kg, de eddig még nem mondta nekem egy fiú sem, hogy dagi lennék és fogyjak le.
2014. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egyik ismerősöm mondta nekem,hogy azért jó,hogy 50 kilós vagyok mert mikor megölel olyan kis törékeny vagyok és így jobban félt. Nem tudom van e benne valami :D
2014. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

én ezzel úgy vagyok h régebben hiába voltam 47 kiló, nagyon rossz volt az összhatás. kaptam állandóan az anorexiás jelzőket.utáltam az akkori testalkatomat, most már 60 fölött még lényegesen elégedettebb vagyok, a kondi meghozta a hatását:) (természetesen senki nem hitt benne h képes vagyok változni, még az néhány állítólagos "barátom" is azt nyilatkozták h aki gebe az az is marad, természetesen most 1,5 év sport után meg azt szajkózzák h már "férfias" lettem (attól h izmos a vállam, hátam, karom is:D) mondjuk hozzájuk képest biztos..:)

van akinek már sok vagyok, de a lényeg h magammal elégedett vagyok, és jól érzem magam a bőrömben:) a pozitív kisugárzás meg csodákra képes:)

2014. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom pontosan elmagyarázni, miért tetszenek jobban a vékony nők.

Nőiesebbnek, szexibbnek látom őket, ennyi az egész.


Engem szexuálisan taszítanak a túlsúlyos nők, hihetetlen módon letud lohasztani a lelógó felesleg, a vastag, löttyedt, egyeltalán nem feszes test. Ennek ellenére a mindennapi életben elfogadom a túlsúlyos nőket is, nem bélyegzem meg őket. Szerintem ez a fontos. A szexualitásom úgyse lehet megváltoztatni. Ha a vékony nők tetszenek, akkor a vékony nők tetszenek. Pont.

2014. jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes. Az én környezetemben a legtöbb 16 éves srác is azt mondja, hogy "az első osztály párnázott". Nem szeretik a vékonyakat, de azért ezt sem kell félreérteni: Az, hogy nem szeretik a vékonyakat, nem azt jelenti, hogy a kövéreket szeretik. A normális, egészséges, jó alakú (homokóra, körter) formás nők a nyerők, akiknek van mellük, seggük is, az sem baj ha egy kis hasuk is. Egy 60 kilós nő is még vékonyabb ahhoz képest, de ott kezdődik már.

A pakolgatós dolog meg jó, lehet a vékonyakat emelgetni, de azért jössz össze valakivel, hogy pakolgasd? :D


És a ducikról: Felejtsétek már el ezt a baromságot, hogy a ducik majd biztos eleszik előled a kaját, meg ilyenek. Ez mekkora sztereotípia már. Egy csomó olyan duci csajt ismerek, aki fogyózik, de mégis rohadt nehezen fogy, vagy tartja a súlyát, mert ezt örökölte.

És a másik véglet: Egy csaj az osztályomból egész nap kakaós csigát meg tortaszeleteket zabál, és mégis 40 kilo. Annyira vékonyka, hogy szerintem egy nagyobb széllökéssel eldől. Nem lennék a helyébe :S


19L, 170/58, szeretem az alakom :D

2014. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

Hát én nem tudom.. voltam már vékony ,sportosan szép és picit "husibb".

Amikor vékony voltam rengeteget hallgattam én is,hogy ú de sovány vagy 174/56kg ,egyél rendesen blabla. A fiúknak is tetszettem.Leginkább az a "bunkóbb" típusú kategória akinek tetszik :D De komolyan,van az a fiú kategória aki a husisabb csajokkal iszonyú bunkó a vékonyakkal meg teljesen más. Erre persze csak úgy jössz rá,ha pl melletted szid egy kövér csajt,veled meg kezes bárány. Amikor sportolni kezdtem és felszedtem gyönyörű izmokat 174/60kg na akkor aztán rengeteg férfi áradozott a testemről,hogy milyen tökéletes stb. De ezt már a felnőtt korosztály körében.

Most egy komoly depresszió után ,sport abbahagyásával,rengeteg zabálással 174/69kg ,bár nem látszok kövérnek,de nem senki nem mondhatná rám,hogy vékony.Szóval így a kutyának se tetszek :D na jó néhányan észreveszik ,hogy hú sportoltam és formás vagyok,de ezenkívül .... úgyhogy vagy legyél vékony,vagy sportosan vékony ,ha azt aakrod,hogy észrevegyenek a pasik :D most olyan mintha nem is léteznénk számukra..

2014. nov. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!