Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz ha valaki tömegközlekedése...

Gáz ha valaki tömegközlekedésen nyíltan viszi a "tescós" 12, meg mittudomén hány tekercses wc papírt, mint egy dipótáskát?

Figyelt kérdés
Szoktam látni ilyeneket,szerintem zsír ciki.Én biztos betenném egy nagy szatyorba,vagy táskába,mert az eü.parír szerintem már kicsit a magán-intim dolog (olyan értelemben,hogy s.ggtörlésre ki mennyit,hányrétegűt,milyen színűt,illatút,stb.használ)

2014. jún. 9. 11:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

gáz, zsír ciki...na itt le is szűrtem hány éves lehetsz!

kisfiam!

attól hogy valaki tömegközlekedést használ, és ott visz dolgokat amit vett, mi abban a ciki, nem mindenki teheti meg hogy autóval vagy taxival közlekedjen, vagy a bevásárlást azzal csinálja.

így marad a tömegközlekedés, ahol tömeg van, és sok ember, ahogy a nevében benne is van.

ez max neked kínos, ha ezt gondolod erről a témáról, mert egy ilyen eseménynél a megnyilvánulásod tükrözi a gondolkodásod,.

ha őt nem zavarja, akkor meg téged mit érdekel?

törődj a magad dolgával!

2014. jún. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
És akkor mi van, ha látod, hogy milyen papírt használ valaki s*ggtörlésre? Mindjárt el is képzeled? Akkor te perverz vagy kicsit, na ez a ciki.
2014. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1-es!

45F vagyok,tisztelt Felnőtt,és mondjuk számítottam ilyen válaszokra is,csak azt nem tudom,hogy jön ide az autó meg a taxi.

Látom,fogalmad sincs a kérdés lényegéről :)

2014. jún. 9. 11:12
 4/21 anonim ***** válasza:
51%

Mi a haverokkal mindig körbe álljuk az ilyeneket és hanosan röhögünk, nagyon gáz, szerintem az ilyen wc papír mutogatós embereket gumiszobába kéne zárni...:D

Komolyra véve, nagyon dedós a felfogásod, mivel már írni tudsz és az interntete is képes vagy használni, lehetne több eszed is.

2014. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Mindenki szokott szarni, és a nagy többség utána a seggét is ki szokta törölni, sőt, ezeknek az embereknek nagy része wc-papírt szokott hozzá használni. Ez ugyanolyan természetes dolog, mint a nőknek a tampon vagy az eü-betét, vagy mint szexhez az óvszer. Mindenkinek szíve joga, hogy úgy kezelje ezeket a termékeket ahogy akarja. A buszon pedig ha valaki megvette a jegyet, vagy bérletet, akkor tudtommal nincs olyan szabály, hogy a wc-papírt csak zárt, sötétített táskában szabad szállítani.
2014. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem sem a legkellemesebb dolog, de valahogy meg kell oldani. Abszolút értelek, én is ilyen voltam sokáig, bár mi nem a tömegközlekedésnél csináltuk ezt, hanem simán az utcán menve. Szintén cikinek éreztem sokszor, néha még mindig annak érzem, és ha rajtam múlna, mindig beletenném egy szatyorba, de anyukám szerint semmi ciki nincs benne. Valószínűleg ha nagyobb leszek, engem sem fog érdekelni. 18/L
2014. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Kedves Kérdező, ha te 45 éves vagy, akkor én vagyok herri potter! :)
2014. jún. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

szerintem te ha vagy 14 éves, akkor sokat mondtam!

és azon se lepődnék meg ha a te családod vitte volna így a megvásárolt termékeket a buszon a tesco - ból hazafelé!

2014. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%

1. nagy szart vagy 45

2. te vagy zsír ciki

2014. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha tényleg 45 lennél, most nagyon szégyellhetnéd magad.
2014. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!