Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan undorító vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan undorító vagyok, hogy még tömegközlekedésen sem ülnek le mellém?

Figyelt kérdés

Ha tömve van a villamos/busz,csak mellém nem ülnek le a lányok/nők.Inkább állnak,aztán ha valaki más(mindegy ki)mellett felszabadul egy hely,rögtön leülnek mellé.De mellém véletlenül sem.

Mi lehet a gond?Nem vagyok sem büdös,sem igénytelen,minden nap többször mosakszom,használok illatosítószert,nem zsíros a hajam,nem büdös a szám,divatos és tiszta ruhákat viselek.

A kissé vékony alkatom ilyen taszító?Vagy az arcom?


2014. máj. 22. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Képet! Képet, légyszíves. Így képtelenség megmondani.
2014. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó neked, mellém állandóan leülnek, főleg a nyanyák akik elkezdenek beszélni hozzád.
2014. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem lehet megmondani. küldheted privátban.
2014. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy kép tényleg sokat segítene
2014. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Quazimódó mellé te leülnél, ha tiszta és ápolt lenne?
2014. máj. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy szégyellősek, mert túl jól nézel ki és kevésre tartják magukat hozzád képest.
2014. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, én meg mivel pici fiú vagyok folyton mellém akarnak leülni, igaz néha szép lány is mellém akar leülni, mert máshol már nincs hely azt annyira nem bánom XD
2014. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!